Jestem partnerem

Zostań partnerem

Program partnerski - SBC

Ideą Sport Business Consulting jest zrzeszenie osób których interesuje inwestycja w zakłady bukmacherskie. Jeżeli jesteś uczestnikiem naszego szkolenia lub po prostu wiesz jaką przewagę na rynku dają dobre narzędzia do valuebettingu, to możesz zostać naszym partnerem. Proponujemy Ci dołączenie do programu partnerskiego w którym w ramach polecenia użytkowników możesz dodatkowo zarobić.

Jak działają kody promocyjne i trackery?

Nasi partnerzy mogą wygenerować swój własny kod promocyjny oraz tracker. Osoby które wejdą na nasz serwis poprzez tracker, zostaną zapamiętane przez 30 dni. Jeśli w tym czasie dokonają zakupu szkolenia lub skanera, to otrzymacie za nich prowizję (od 15% do 30%, więcej informacji w tabeli na dole). Jeśli użytkownik zdecyduję się wpisać Wasz kod promocyjny podczas składania zamówienia to również otrzymacie prowizję.

Jak dołączyć?

  1. Zarejestruj się bezpłatnie do programu partnerskiego Sport Business Consulting.
  2. Polecaj nasze szkolenia i narzędzia.
  3. Umieszczaj swój link referencyjny w miejscach powiązanych z tematyką sportowo-bukmacherską.

Jak mogę zarobić?

Jeżeli zainteresowana osoba zakupi szkolenie lub dostęp do skanerów uzyskasz stosowną prowizję na swoim koncie partnerskim.

Procent za zakup szkolenia stacjonarnego i online

  1. 0-5 zakupów z Twojego linku partnerskiego = 20% od każdego sprzedanego szkolenia.
  2. 6-10 zakupów z Twojego linka partnerskiego - 25% od każdego sprzedanego szkolenia.
  3. 11-MAX zakupów z Twojego linka partnerskiego - 30% od każdego sprzedanego szkolenia.

Procent za zakup dostępu do skanerów.

  1. 0-5 zakupów z Twojego linku partnerskiego = 15% od wartości pakietu.
  2. 6-10 zakupów z Twojego linka partnerskiego - 20% od wartości pakietu.
  3. 11-MAX zakupów z Twojego linka partnerskiego - 25% od wartości pakietu.

Jakie pakiety skanerów można zakupić?

Za pomocą naszego konfiguratora użytkownik może wykupić dostęp do dowolnej ilości skanerów z naszej oferty. Im większa ilość skanerów tym niższa cena, aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do kliknięcia w link

Forma abonamentu za skanery.

Osoba wykupująca pakiet skanerów zyskuje bezpośredni, czasowy dostęp do korzystania ze skanerów value na jednym urządzeniu. Wykupując sam dostęp do skanera nie masz dostępu do bonusów szkoleniowych: 10 godzin wideo szkolenia, patentów na grę, grupy zamkniętej, dostępu do grup typerskich PodziemneTypy.

Jak wypłacić pieniądze?

Osoby które uzbierają conajmniej 500zł będą mogły wypłacić swoje środki za pomocą formularza kontaktowego który znajduje się na stronie głównej.