Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 10:18

Sebastian Szymański z nowym klubem

Reprezentant Polski dołącza do Fenerbahce Stambuł

Piłkarz Sebastian Szymański zakończył swoją wieloletnią przygodę z rosyjskim Dynamem Moskwa i podpisał kontrakt z tureckim klubem Fenerbahce Stambuł.

Sebastian Szymański z nowym klubem

Ważne kroki na przestrzeni lat

Szymański, który spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Feyenoordzie Rotterdam, postanowił odejść z Dynamo Moskwa po wybuchu rosyjskiej inwazji na Ukrainę. W swoim ostatnim roku gry w holenderskim klubie wystąpił w 40 meczach, zdobywając 10 goli i notując 7 asyst. Dzięki swojej świetnej formie przyczynił się do zdobycia przez Feyenoord mistrzostwa Holandii po sześciu latach przerwy.

Transfer do Fenerbahce

Feyenoord był zainteresowany pozyskaniem Szymańskiego na stałe, ale nie chciał płacić wysokiej kwoty za transakcję. W międzyczasie jednak klub Fenerbahce Stambuł włączył się do gry i jest gotowy zapłacić Rosjanom 9,75 mln euro za usługi polskiego skrzydłowego.

Cele tureckiego klubu

Fenerbahce Stambuł, który niedawno zakontraktował także Edina Dżeko z Interu Mediolan, przygotowuje się obecnie do eliminacji Ligi Konferencji UEFA. Zespół ten ma ambicje odniesienia sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i europejskiej. Jesteśmy przekonani, że Szymański znakomicie wpasuje się w styl gry drużyny i przyczyni się do osiągnięcia zamierzonych celów.

Magpies (Gib) - Dundalk (Irl)
Data: 13.07. 18:00
Typ: 1X
Kurs: 2.46
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 11.13%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com