Zacznij zarabiać

Szkolenie z automatyki i matematyki w zakładach bukmacherskich

steps
Poznajmy się

Spotykamy się 03.09.2022 w Raszynie - Centrum Sportu Raszyn 
(link do mapy)
 - jest to praktycznie Warszawa.

Całodniowe szkolenie stacjonarne z cateringiem i wieczorną integracją przy piwie - koszt 1999 zł (z pół rocznym dostęp do wszystkich skanerów) lub samo spotkanie (bez narzędzi) - koszt 499zł

steps
Zdobądź wiedzę

Obejrzyj materiały video które pokażą Ci jak efektywnie korzystać z naszych narzędzi. Spotkaj się z nami jeśli to możliwe, pokażemy Ci jak w praktyczny sposób zacząć zarabiać na zakładach bukamcherskich. Materiały video dostępne są po wykupienie pełnego szkolenia online lub szkolenia stacjonarnego. Stworzyliśmy również opcję dla osób które nie chcą kupować pełnego szkolenia, w naszym sklepie można wykupić samo spotkanie które umożliwa Ci spotkanie się z nami już 3 września. Jeśli temat Ci się spodoba, przygotujemy specjalną ofertę która pozwoli Ci wykupić dostęp do wszystkich naszych skanerów w korzystnej cenie.

steps
Zacznij zarabiać

Wykorzystaj zdobytą wiedzę i zacznij zarabiać. Dzięki narzędziom oraz nabytym umiejętnościom zdobywaj przewagę w zakładach bukmacherskich i zarabiaj naprawdę duże pieniądze.

shape
booking
Wkrótce

Więcej informacji na naszym telegramie

 ...

buildingWypróbuj szkolenie online!
step
Zyskaj wiele

Korzyści wynikające z naszego szkolenia stacjonarnego i online

Agenda (szkolenie online - materiały video):

1 Pierwszy moduł na spotkaniu to różnie rozumiane przez wielu stwierdzenie – „sposoby zarobków na zakładach bukmacherskich”.
 • Na przykładach przedstawimy jak liczyć marże w zakładach bukmacherskich.
 • Na przykładach przedstawimy ile traci się już na starcie np. na polskim buku grając singla (uwzględniając podatek obrotowy 12% i marżę).
 • Nauczymy cię porównywać kursy. (Niby banał ale zobaczycie że tak nie jest!)
 • Valuebetting - każdy pewnie z nas słyszał co to jest zakład z dobrym value czy wartością oczekiwaną. Przedstawimy nasz skaner do szukania takich zakładów.
 • Przedstawimy autorski skaner do wyszukiwania value na Polskich bukach. (Każdy z uczestników dostanie dostęp do skanera.)
 • Opóźnienia w ofercie live u różnych bukmacherów. Pokażemy jak je wykorzystać i jaką przewagę nam dają.
2 Promocje u polskich legalnych bukmacherów i dlaczego bez nich nie warto myśleć poważnie o zarobku?
 • Porozmawiamy o bonusach od depozytu, dopaleniach do ako, boostach kursowych a co najważniejsze pokażemy wam jak sensownie je łączyć z naszym skanerem aby długofalowo odnieść zysk.
 • Porównamy grę na polskich bukach online do gry u buków stacjonarnych.
 • Pokażemy wam również system dr Marcina Krzywkowskiego który używając maxi kombi na fortunie zarobił bardzo dużo pieniędzy - miliony.
 • Z rzeczy które są dostępne na ten moment zaprezentujemy system AKO3. Powiemy jak dobierać zdarzenia do tego systemu a także jak nasz skaner omawiany w poprzednim module ułatwi wam życie.
 • Pokażemy funkcjonalność naszego skanera do szukania value u polskich bukmacherów
3 Moduł dla osób grających u zagranicznych bukmacherów. Oczywiście dla tych którzy legalnie mają taką możliwość. Wstęp i wprowadzenie o bukach zagranicznych. Jak wygląda sytuacja na rynku (ustawa hazardowa).
 • Dlaczego większość bukmacherów porównuje swoje kursy do Azji i dlaczego tak ciężko ich ograć.
 • Dlaczego Azjaci są liderem na rynku bukmacherskim?
 • Porównamy o ile prościej można zarabiać na zagranicznych bukmacherach. Dlaczego u nas w kraju mamy tak niekorzystną ustawę i podatek ? Czy coś się w tej materii zmieni?
 • Również pokażemy zalety popularnego skanera do szukania value na rynkach zagranicznych a także całej Azji.
 • Aplikacja do automatycznej gry u wielu zagranicznych bukmacherów (azja, europa) dla osób które legalnie mogą korzystać z ich usług
 • Wspomnimy o naszym znajomym który od lat profesjonalnie gra w UK.
4 Darmowe i płatne typy. Weryfikowani typerzy na najlepszych stronach internetowych. Czy warto w ogóle płacić za typy ? W jakiej sytuacji warto za nie płacić ? I gdzie znaleźć wartościowe, darmowe źródła.
 • Omówimy polską i zagraniczną scenę typów. Powiemy jakich stron unikać. Poradzimy jak szybko odróżnić scam i jakie zasady przyjąć aby nie naciąć się na oszusta.
 • Pokażemy naszym zdaniem serwisy gdzie można znaleźć wartościowych typerów z przede wszystkim monitoringiem własnych statystyk.
 • Weźmiemy na warsztat typy live. Czy warto wykupować typera w momencie gdy jesteśmy uzależnieni od swojego czasu i telefonu?
5 Jak działają najlepsi typerzy? Jak wybierają mecze? Czym jest rball?
 • Wytłumaczymy na przykładach czym jest rball
 • Omówimy na podstawię naszego narzędzia do rball najlepszych typerów na blogabecie
 • Nauczymy Cię korzystać z naszego narzędzia do rballu i przekażemy Ci do niego dostęp.
 • Pokażemy dla przykładu nasze konto z międzynarodowego serwisu blogabet w którym stosowaliśmy rball na live i zobaczycie jakie yield udało nam się wykręcić.

Często zadawane pytania

Twoje konto jest aktywowane natychmiast po wpłacie. Wystarczy się zalogować na platformę mailem podanym przy płatności. W przypadku kupna grup z typami należy skontaktować się z @mikeajax na telegramie.

Dostęp do grupy z typami możesz wykupić poprzez nasz serwis. Wystarczy, że wejdziesz tutaj. Po zakupie grupy z typami dostaniesz instrukcję gdzie dołączyć. Grupy prowadzone są na telegramie, a więc wyposaż się w tą aplikację.

Termin ten pochodzi od zlepku dwóch angielskich słów: value (wartość) i bet (zakład). W wolnym tłumaczeniu valuebet oznacza więc „wartościowy zakład„, czyli taki, na który warto postawić. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to zdarzenie, na które kurs jest w opinii gracza zawyżony. Tzn. wyliczone przez gracza prawdopodobieństwo jest wyższe od kalkulacji bukmachera. Odnalezienie takiego typu jest więc dla typera szansą na większą wygraną.

W tym temacie zostało powiedziane już wiele. Obejrzyj nasz turtorial, filmy i streamy na platformie Youtube. Więcej informacji o tego typu grze znajdziesz w zakładce poznaj nas.

Nie jest to możliwe gdyż skaner to tylko narzędzie wskazujące opłacalne zakłady. Żeby efektywnie je używać powinieneś przyjąć odpowiednią strategię gry i dobrać budżet. Jeżeli potrzebujesz pomocy w tym temacie obejrzyj nasze filmy lub skontaktuj się z nami.

Skaner przeznaczony jest na jedno IP (komputer/urządzenie mobilne). Jeżeli rozpowszechniasz narzędzia dalej Twoje konto może zostać tymczasowo zablokowane.

To nasze zabezpieczenie przed rozpowszechnianiem narzędzi na masową skalę. Jeżeli tego nie robiłeś to zresetuj przeglądarkę i wszystko powinno działać prawidłowo.

To propozycja dla członków pełnego szkolenia. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy do uczestnictwa. Pasywną grę ustalamy z każdym indywidualnie.

To bardzo dobrze trafiłeś. Zaoszczędzisz czas i pieniądze aby nie popełniać błędów. Uczymy od samego początku jak działają zakłady i jak w matematyczny sposób z użyciem automatyzacji można długofalowo czerpać profity z tej branży.

send icon
cta shape
cta shape

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

mail
mail
sportbc

Zacznij zarabiać na zakładach bukmacherskich!

SportBC.com