Siatkówka kobiet: Polskie siatkarki awansowały do półfinału Ligi Narodów

Emocjonujący mecz zakończył się sukcesem dla polskiej drużyny

Siatkówka - Data: 13.07.2023

Spotkanie pełne emocji

Polscy kibice mieli okazję obejrzeć mecz pełen zawrotów akcji i niezapomnianej atmosfery. Reprezentacja Polski zagrała przeciwko grupie utalentowanych siatkarek z Niemiec.

Wygrana Polaków

Polscy siatkarze wyszli na boisko z determinacją i od samego początku pokazywali swoje umiejętności. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem naszej drużyny, wynikiem 25:12.

Zacięta walka

Drugi set był bardziej wyrównany, obie drużyny starały się zdobyć przewagę. Ostatecznie to Niemki wygrały tę partię rezultatem 21:25.

Polskie siatkarki triumfują

W kolejnych dwóch setach polskie zawodniczki udowodniły swoją wyższość. Trzeci set zakończył się wynikiem 25:21 dla Polski, a czwarty set był najbardziej zacięty i zakończył się zwycięstwem naszej reprezentacji wynikiem 26:24.

Półfinał Ligi Narodów

Dzięki tej wygranej polskie siatkarki zapewniły sobie miejsce w półfinale Ligi Narodów. Czekają na wynik pojedynku między reprezentacją Brazylii a Chinami, który rozegrany zostanie w czwartek o godzinie 17:30.