Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 12:36

FC Barcelona potwierdza transfer utalentowanego napastnika Vitora Roque

FC Barcelona ogłosiła sprowadzenie brazylijskiego piłkarza Vitora Roque, który dołączy do klubu w sezonie 2024/25.

Brazylia - 13 lipca 2023 r.

FC Barcelona potwierdza transfer utalentowanego napastnika Vitora Roque

Vitor Roque - młode talento z Brazylii

Vitor Roque to 18-letni utalentowany napastnik pochodzący z Brazylii. Swoją karierę piłkarską rozpoczął w klubie Atletico Paranaense, gdzie szybko zwrócił na siebie uwagę swoimi umiejętnościami strzeleckimi.

Transfer do FC Barcelona

Vitor Roque został sprowadzony przez FC Barcelona, która potwierdziła jego transfer na oficjalnej stronie klubu. Młody napastnik dołączy do drużyny w sezonie 2024/25 i zwiąże się kontraktem do rozgrywek 2030/2031. Klauzula odejścia Vitora Roque wynosi aż 500 milionów euro, co świadczy o ogromnym talentach piłkarza.

Nadzieja na przyszłość Barcelony

Barcelona ma nadzieję, że Vitor Roque stanie się przyszłą legendą klubu. Media spekulują, że młody Brazylijczyk może w przyszłości zastąpić Roberta Lewandowskiego na pozycji najlepszego napastnika w drużynie.

Kolejni poszukiwani zawodnicy

Po sprowadzeniu Vitora Roque, FC Barcelona skoncentruje się teraz na znalezieniu następcy pomocnika Sergio Busquetsa, który odszedł do Interu Miami. Klub szuka również zawodnika na pozycję prawego skrzydłowego.

Barcelona kontra Real Madryt

Prezes FC Barcelona, Joan Laporta, nie przejmuje się działaniami odwiecznego rywala - Realu Madryt. Według Laporty, Barcelona ma obecnie lepszą ekipę i może kontynuować dominację w hiszpańskiej lidze. W klubie skupiają się na tworzeniu silnej drużyny zamiast podpisywać pojedyncze umowy.

Zakończenie ubiegłego sezonu

W minionym sezonie FC Barcelona zdobyła mistrzostwo Hiszpanii, ale nie osiągnęła sukcesu w europejskich rozgrywkach. Klub szybko odpadł zarówno z Ligi Mistrzów, jak i z Ligi Europy, co jest dla kibiców ogromnym rozczarowaniem.

}
Haka (Fin) - Crusaders (Nir)
Data: 13.07. 18:00
Typ: X2
Kurs: 2.22
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 6.34%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com