Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 13:6

Artykuł o zawodach Speedway Grand Prix Szwecji 2023

Zobacz, kiedy i gdzie odbędą się zawody oraz kwalifikacje w ramach rundy mistrzostw świata na żużlu - Speedway Grand Prix Szwecji 2023.

Speedway Grand Prix Szwecji 2023 - Malilla - 15 lipca 2023Artykuł o zawodach Speedway Grand Prix Szwecji 2023

Szykują się emocje przy torze żużlowym Malilla!

Speedway Grand Prix Szwecji 2023 to szybka kolejka rozgrywek na najwyższym poziomie w światowej żużlowej elicie. Impreza odbędzie się 15 lipca i zapowiada się niezwykle ciekawie - w miejscowości Malilla, znanej jako arena szczególna dla polskiego zawodnika Bartosza Zmarzlika.

Kto jest głównym faworytem?

Tegoroczne Grand Prix Szwecji ma jednego wyraźnego faworyta - Bartosza Zmarzlika. Polak, który dominuje w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix, będzie pewnie dążył do kolejnej wygranej. Przebieg ostatniego turnieju Grand Prix Polski tylko utwierdził go w przekonaniu, że potrafi kontrolować przebieg zawodów i pokonać rywali na torze żużlowym.

Losy innych zawodników

Warto również przyglądać się innym zawodnikom biorącym udział w Grand Prix Szwecji. Choć niewielu może równać się z umiejętnościami Zmarzlika, to na pewno nie będziemy mieli nudnej rywalizacji na torze. Również Patryk Dudek i Maciej Janowski będą chcieli udowodnić swoją wartość i zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Gdzie obejrzeć zawody?

Transmisje ze Speedway Grand Prix Szwecji 2023 będzie można obejrzeć wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Kwalifikacje rozpoczynają się o godzinie 13:00, a sama impreza główna wystartuje o godzinie 19:00 czasu lokalnego. Warto być na bieżąco, aby nie przegapić emocjonujących momentów związanych z żużlowymi zmaganiami.

Kedah - Kelantan United
Data: 14.07. 15:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 2.34
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.62%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com