Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 13:11

Wyścigi Grand Prix: Szwecja na żywo w Eurosporcie Extra

Sprawdź relację na żywo z szóstego wyścigu o mistrzostwo Świata Speedway Grand Prix w Szwecji. Tylko na Eurosport Player!

Speedway / Szwecja - 13 lipca 2023, 13:11

Wyścigi Grand Prix: Szwecja na żywo w Eurosporcie Extra

Zacięta rywalizacja najlepszych żużlowców

Siedemnasta edycja mistrzostw Świata Speedway Grand Prix już za nami, a cykl powoli dobiega końca. Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon przyniesie nam wiele emocji i niezapomnianych momentów. Podczas szóstego wyścigu odbędącego się w Szwecji, na torze w Malilli, spotkają się najlepsi zawodnicy świata, w tym lider klasyfikacji generalnej Bartosz Zmarzlik oraz wielu innych utytułowanych żużlowców.

Dominacja lidera

Bartosz Zmarzlik jest obrońcą tytułu i aktualnie zdecydowanym liderem klasyfikacji. Na każdej tegorocznej rundzie Speedway Grand Prix stawał na podium, a jego przewaga nad drugim zawodnikiem wynosi aż 21 punktów. Polak zaprezentował się znakomicie podczas inauguracji sezonu w Gorican, a następnie odniósł sukcesy w Teterowie i Gorzowie Wielkopolskim. Teraz wszyscy z niecierpliwością czekają, czy w Szwecji uda mu się kontynuować serię zwycięstw.

Nie tylko Zmarzlik

Poza Zmarzlikiem na torze w Malilli zobaczymy również innych utalentowanych polskich zawodników. Maciej Janowski zajmuje aktualnie 11. miejsce w klasyfikacji generalnej, natomiast Patryk Dudek jest na 14. pozycji. Obydwaj żużlowcy mają dużą ochotę udowodnić swoje umiejętności podczas tych prestiżowych wyścigów i powalczyć o kolejne punkty do klasyfikacji.

Transmisja live

Najważniejsze momenty sobotniego Grand Prix będą dostępne dla wszystkich miłośników żużla. Relacja na żywo będzie transmitowana przez Eurosport Extra w Playerze, a rozpocznie się o 18:30. Oprócz emocjonujących wyścigów, będziemy mogli wysłuchać wywiadów z bohaterami wieczoru przeprowadzonych przez Marcelinę Rutkowską-Konikiewicz, a także posłuchać komentarzy Michała Korościela i Marcina Kuźbickiego.

Zapowiedź kwalifikacji

Przed głównymi wyścigami o mistrzostwo Świata, zaplanowane są także kwalifikacje, które rozpoczną się o 12:55. Transmisję z kwalifikacji będzie można obejrzeć na kanale Eurosport 2. To doskonała okazja, aby przygotować się do emocji, które niosą za sobą te prestiżowe zawody żużlowe.

Kedah - Kelantan United
Data: 14.07. 15:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 2.34
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.62%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com