Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 13:48

Speedway Grand Prix Szwecji – wspaniałe widowisko dla miłośników żużla

Przed nami emocjonująca szósta runda rywalizacji o indywidualne mistrzostwo świata na żużlu, podczas której najlepsi żużlowcy zmierzą się w Speedway Grand Prix Szwecji.

Żużel - 13 lipca 2023

Speedway Grand Prix Szwecji – wspaniałe widowisko dla miłośników żużla

Bartosz Zmarzlik walczy o utrzymanie prowadzenia

Bartosz Zmarzlik - Obrońca tytułu mistrza świata staje na wysokości zadania i dotychczas dominuje w zawodach Speedway Grand Prix. Jego znakomita jazda sprawia, że ma aż 21 punktów przewagi nad najbliższym rywalem Jakiem Holderem.

Silna rywalizacja polskich żużlowców

Na torze w Malilli zobaczymy także innych polskich zawodników, takich jak Maciej Janowski (11. miejsce w klasyfikacji generalnej) oraz Patryk Dudek (14. miejsce). Obydwaj będą dążyć do osiągnięcia jak najlepszego wyniku i zdobycia cennych punktów.

Relacje z wydarzenia

Zawody w Szwecji będzie komentować duet ekspertów: Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. Z kolei Marcelina Rutkowska-Konikiewicz Piotr Protasiewicz i Rafał Lewicki.

Szczegóły transmisji

Transmisja z Speedway Grand Prix Szwecji będzie dostępna na kanale Eurosport Extra w Playerze. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:30, natomiast kwalifikacje zostaną pokazane na kanale Eurosport 2 o 12:55.

Sport Boys - Alianza Lima
Data: 16.07. 22:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.04
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.67%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com