Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 13:53

Karolina Muchova powalczy w Warszawie - turniej WTA na kortach twardych

Karolina Muchova, finalistka Rolanda Garrosa, otrzymuje dziką kartę i zagra na turnieju WTA w Warszawie. Przed nami emocjonujące spotkania!

Tenis / Polska - 13.07.2023, 13:53

Karolina Muchova powalczy w Warszawie - turniej WTA na kortach twardych

Karolina Muchova gotowa do wyzwania

Karolina Muchova, świetnie zaprezentowała się podczas tegorocznego Rolanda Garrosa, dochodząc aż do finału. Młoda zawodniczka, zajmująca 16. miejsce w rankingu światowym, otrzymała dziką kartę na warszawski turniej WTA. Czeszka będzie jedną z gwiazd imprezy i chce udowodnić swoje umiejętności na kortach twardych.

Szansa na rewanż

Karolina Muchova miała okazję zmierzyć się z Igą Świątek, dominującą na światowych kortach. Choć przegrała w trzech setach w finale Rolanda Garrosa, teraz ma szansę na rewanż. Dzięki dzikiej karcie od WTA, obie zawodniczki spotkają się ponownie na kortach twardych w Warszawie. To nie lada gratka dla polskich fanów tenisa!

Mocne występy w sezonie

Karolina Muchova nie tylko dobrze zaprezentowała się na Rolandzie Garrosie. Młoda Czechanka dotarła także do ćwierćfinałów innych prestiżowych turniejów - w Dubaju i Indian Wells. Jej dynamiczna gra na kortach twardych przyniosła jej wiele sukcesów.

Termin turnieju

Turniej BNP Paribas Warsaw Open odbędzie się w dniach 24-30 lipca 2023 roku na kortach Legia Tenis

SportBC.com