Powrót do aktualnosci
Data: 2024-02-12 14:49:19

Transfer Ernesta Muciego do Besiktasu

Sprawdź szczegóły transferu Ernesta Muciego do Besiktasu.

Piłka nożna / 2024-02-12 14:49:19

Transfer Ernesta Muciego do Besiktasu

Sensacyjne doniesienia i reakcja klubu

Transfer Ernesta Muciego do Besiktasu za rekordowe 10 milionów euro stał się jednym z najgłośniejszych tematów w polskim futbolu. Wielu kibiców zastanawiało się, jak doszło do tak wysokiej kwoty oraz czy zaangażowany był w to prezydent Andrzej Duda. Sensacyjne doniesienia turckiego portalu sporx.com tylko podgrzewały atmosferę, sugerując, że Legia odrzucała nawet oferty wynoszące 15 milionów euro.

Stanowisko Legii w sprawie doniesień

Jednak klub z Warszawy szybko zareagował na te plotki. W oficjalnym komunikacie na mediach społecznościowych zapewnił, że doniesienia o udziale Prezydenta Andrzeja Dudy w transakcji są całkowicie nieprawdziwe. "Znamy i rozumiemy kreatywność tamtejszych dziennikarzy, ale tym razem fantazja za bardzo ich poniosła" - czytamy w oświadczeniu.

Opóźniona reakcja klubu

Jednocześnie nie można było nie zauważyć, że klub zajął się tą sprawą dopiero trzy dni po jej opublikowaniu. Okazuje się, że było to spowodowane kolejnymi sensacyjnymi informacjami napływającymi z Turcji. Portal sporx.com sugerował, że to właśnie dzięki "pobudzeniu" ze strony szefa Besiktasu, klubu dobrze znanego polskiemu prezydentowi, Legia zgodziła się na transfer. To oczywiście także nieprawda.

Debiut w barwach Besiktasu

Na szczęście nie wszystkie informacje przekazane przez turckiego portalu są tak nieprawdziwe. Sporx.com donosi, że Ernest Muci ma zadebiutować w barwach Besiktasu w meczu z Kayserisporem. Co więcej, Albańczyk ma wystąpić w wyjściowym składzie. Podobnie ma być w przypadku innego niedawnego wzmocnienia, angielskiego obrońcy Joe Worralla, który został wypożyczony z Nottingham Forest. Mecz odbędzie się o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Rekord finansowy i plotki polityczne

Transfer Ernesta Muciego do Besiktasu stał się nie tylko rekordem finansowym Legii Warszawa, ale również omawianym w kontekście politycznym. Plotki o udziale prezydenta w tej transakcji tylko podgrzewały atmosferę. Jednak klub stanowczo zaprzeczył tym rewelacjom, co powinno uspokoić wszystkich zainteresowanych. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że Muci i Worrall odniosą sukcesy w nowym klubie i przyczynią się do jeszcze większej popularności polskiego futbolu za granicą.

Academico Viseu U23 - Braga U23
Data: 13.02. 12:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.44%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Jaka kwota wyniosła transfer Ernesta Muciego do Besiktasu?

Transfer Ernesta Muciego do Besiktasu wyniósł rekordowe 10 milionów euro.

2. Czy prezydent Andrzej Duda brał udział w tej transakcji?

Nie, prezydent Andrzej Duda nie brał udziału w transferze Ernesta Muciego do Besiktasu.

3. Czy klub Legia odrzucał oferty wynoszące więcej niż 10 milionów euro?

Nie, klub Legia nie odrzucał ofert większych niż 10 milionów euro.

SportBC.com