Powrót do aktualnosci
Data: 13.07.2023, 21:15

Tomasz Berkieta - młoda nadzieja polskiego tenisa

Poznaj historię Tomasza Berkietty, utalentowanego polskiego tenisisty, który zakończył swój udział w juniorskim turnieju Wimbledonu.

Tenis - 13 lipca 2023

Tomasz Berkieta - młoda nadzieja polskiego tenisa

Junior Tomasz Berkieta odpadł w ćwierćfinale gry pojedynczej oraz podwójnej Wimbledonu

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca juniorskiego turnieju wielkoszlemowego na kortach Wimbledonu. Niestety, dla Polski to koniec drogi. Młody i obiecujący tenisista Tomasz Berkieta nie zdołał wywalczyć miejsca w półfinale zarówno gry pojedynczej, jak i podwójnej.

Wielki postęp Berkiety na trawiastych kortach Wimbledonu

Mimo odpadnięcia w ćwierćfinałach, warto zwrócić uwagę na dotychczasowe osiągnięcia Tomasza Berkietty. Polski zawodnik świetnie radził sobie na trawiastych kortach w Londynie, pokonując trzech rywali i zdobywając cenne doświadczenie.

Niezwykle emocjonujące ćwierćfinały Berkiety

W obu swoich ćwierćfinałowych starciach, Tomasz Berkieta musiał stawić czoła wyżej notowanym rywalom. Zarówno pojedynczą grę, jak i podwójną w parze z brytyjskim tenisistą Henrym Searle, Polak przegrał po zaciętych bojach.

Tomasz Berkieta - obiecujący talent z Polski

Pomimo odpadnięcia z turnieju, Tomasz Berkieta udowodnił, że jest młodym, utalentowanym zawodnikiem z dużym potencjałem. Jego występ na Wimbledonie zapewne tylko rozgrzewka przed kolejnymi sukcesami w przyszłości.

Maribor (Slo) - Birkirkara (Mlt)
Data: 13.07. 21:00
Typ: Away 1.5
Kurs: 2.13
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.17%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com