Powrót do aktualnosci
Data: 14.07.2023, 14:00

Przegląd etapu 13 Tour de France

Zapowiedź trzynastego etapu Wielkiej Pętli

Kolarstwo - 14 lipca 2023 r.

Przegląd etapu 13 Tour de France

Początkowo łatwy trasa

Nadchodzi trzynasty etap Tour de France i obiecuje wiele emocji dla kibiców kolarstwa. Choć na początku nie będzie większych wyzwań dla zawodników, to po około dwudziestu kilometrach czeka ich wspinaczka na najtrudniejszym podjeździe oznaczonym jako najwyższej kategorii.

Zacznij zarabiać na bukmacherce

Liderzy klasyfikacji generalnej

Po dwunastym etapie Tour de France, w klasyfikacji generalnej liderem pozostał Jonas Vingegaard z drużyny Jumbo-Visma. Duńczyk ma aktualnie 17 sekund przewagi nad Tadejem Pogacarem z UAE Team Emirates. Trzecie miejsce zajmuje Australijczyk Jai Hindley z Bora-hansgrohe tracąc do lidera powyżej dwóch minut.

Wspinaczka na Klejnot Jury

Etap trzynasty Tour de France rozpoczyna się w święto Bastylii i zaplanowana trasa liczy niecałe 140 km. Niewielkie nachylenia będą sprawiać zawodnikom niewiele problemów, ale ostateczną próbę stawi im siedemnastokilometrowy podjazd na Col du Grand Colombier. Przewyższenie wynosi aż 2413 metry, co daje wielką szansę dla kolarzy specjalizujących się w górskich etapach.

Jak zarabiać na bukmacherce - Dowiedz się więcej

Francuscy kolarze często atakują

Zwycięstwo na Col du Grand Colombier jest marzeniem wielu francuskich kolarzy. W przeszłości sukces miał David Moncoutie i Warren Barguil, a również Tadej Pogacar wygrał tamtą górską premię w 2020 roku. Wyjątkowej atmosfery oczekuje się w dniu Rocznicy Szczęśliwej Rewolucji we Francji.

Darmowe typy bukmacherskie

Transmisja z etapu

Piętnasty etap Tour de France rozpocznie się o godzinie 13:45. Będziecie mogli śledzić relację na antenie Eurosportu 1 oraz w Playerze. Spodziewane zakończenie zaplanowane jest na około 17:12.

Wejdź w profesjonalną bukmacherkę - Dowiedz się więcej

Podsumowanie

Przyspieszenie wymagające trzynastego etapu Tour de France sprawi, że liderzy będą musieli zachować czujność zarówno podczas początkowych kilometrów jak i podczas długotrwałej wspinaczki. Kto będzie najszybszy?

Analiza meczy kolarskich
Bradford City (Eng) - Getafe (Esp)
Data: 14.07. 19:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.89
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 8.92%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com