Powrót do aktualnosci
Data: 2024-04-03 15:43:55

Najdotkliwsza porażka drużyny Krychowiaka

Opis artykułu o rekordowej porażce drużyny Krychowiaka w meczu ligi saudyjskiej

Piłka nożna / 2024-04-03 15:43:55

Najdotkliwsza porażka drużyny Krychowiaka

Rekordowa demolka

Drużyna Krychowiaka doznała jednej z najdotkliwszych porażek w swojej historii. Mecz ligi saudyjskiej pomiędzy Abha Club a Al-Nassr zakończył się wynikiem aż 0:8 na korzyść drużyny przeciwnej. Tego typu demolka nie zdarza się często, więc można powiedzieć, że Al-Nassr pobiło rekord.

Wielki mecz Cristiano Ronaldo

Warto zaznaczyć, że w tym pojedynku Cristiano Ronaldo również zaprezentował swoją siłę, zdobywając hat-trick. Mimo swoich 39 lat nadal jest niezwykle efektywnym zawodnikiem i już teraz zdobywa tytuł króla strzelców ligi saudyjskiej.

Historia klubu i Krychowiak na boisku

Abha Club jest zespołem, który w przeszłości prowadził były selekcjoner reprezentacji Polski - Czesław Michniewicz, a Grzegorz Krychowiak jest jednym z zawodników tej drużyny. Niestety, mimo obecności Polaka na boisku, nie udało się uniknąć katastrofy. Krychowiak został zmieniony w 67. minucie, gdy na tablicy wyników było już 7:0 na korzyść Al-Nassr.

Rekord Al-Nassr

Warto podkreślić, że ostatnia bramka, zdobyta przez Abdulaziza Al Elewaia, miała ogromne znaczenie dla Al-Nassr. Dzięki niej udało im się pobić rekord, stając się zwycięzcą w najwyższym dotychczasowym spotkaniu w historii klubu. Poprzedni rekord wynosił 7:0 i został osiągnięty w styczniu 2016 roku w meczu Pucharu Króla przeciwko Al-Diraiyah. W marcu 2021 roku udało się go wyrównać w ligowym starciu z Al-Batin.

Rekordy w lidze saudyjskiej

Warto dodać, że Al-Nassr nadal nie odnotowało wyższego zwycięstwa niż 8:0 w bieżącym sezonie ligi saudyjskiej. Jednak liderem w tym względzie jest drużyna Al-Hilal, która pod koniec listopada zeszłego roku rozbiła Al-Hazem aż 9:0. Co więcej, Al-Hilal jest także liderem tabeli i wydaje się, że pewnie zmierza po mistrzostwo kraju. Ma 12 punktów przewagi nad drużyną Cristiano Ronaldo.

Niezapomniane doświadczenie futbolowe

Ta historia jest przykładem na to, jak nieprzewidywalny jest futbol. Nawet najmocniejsze drużyny mogą czasami doświadczyć bolesnych rozczarowań. Jednak sukcesy i porażki są nieodłącznym elementem tego pięknego sportu.

Apotheos - Chattanooga Red Wolves
Data: 04.04. 01:30
Typ: Home
Kurs: 15.75
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 16.39%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Jaka drużyna doznała jednej z najdotkliwszych porażek w swojej historii?

Drużyna Krychowiaka

2. Jaki był wynik meczu pomiędzy Abha Club a Al-Nassr?

0:8 na korzyść Al-Nassr

3. Kto zdobył hat-trick w tym meczu?

Cristiano Ronaldo

4. Kto jest trenerem drużyny Abha Club?

Czesław Michniewicz

5. Kto zdobył ostatnią bramkę dla Al-Nassr?

Abdulaziz Al Elewa

6. Jak wyglądał poprzedni rekord Al-Nassr?

Osiągnięty w styczniu 2016 roku przeciwko Al-Diraiyah, wynosił 7:0

SportBC.com