Powrót do aktualnosci
Data: 2024-04-03 15:46:56

Adem Ljajić - powrót do formy

Adem Ljajić, niegdyś uznawany za wielki talent, wydawało się, że zgubił drogę w ostatnich latach. Jednak jego powrót do Serbii i obecny klub, Novi Pazar, okazał się fantastyczną decyzją. Pomocnik w tym sezonie prezentuje się wyjątkowo dobrze, przyciągając uwagę swoimi umiejętnościami i zdolnościami strzeleckimi.

Piłka Nożna / 2024-04-03 15:46:56

Adem Ljajić - powrót do formy

Ljajić - talent na nowo odkryty

Po wyjściu z Serie A, gdzie występował dla takich klubów jak Roma, Torino, Inter Mediolan i Fiorentina, kariera Ljajića zaczęła się stopniowo łamać. Jego ostatnie lata spędzone w Besiktasie nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Jednak po sześciu miesiącach bez klubu, Serb postanowił powrócić do swojego macierzystego klubu, Novi Pazar. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę.

Dominacja na boisku

Obecny sezon w serbskiej Superlidze okazał się fenomenalny dla Ljajića. Jego występy na boisku zachwycają publiczność, a umiejętności strzeleckie imponują. Serb zdobył w dotychczasowej części sezonu 7 bramek i zanotował 5 asyst. Jego przypadające na ostatni mecz trzy gole były niezwykłe. Zwłaszcza pierwsze trafienie było dziełem sztuki. Ljajić otrzymał piłkę tuż obok pola karnego i precyzyjnym strzałem umieścił ją w lewym górnym rogu bramki. Zdaniem serwisu Serbian Football Scout na Tweeterze, jest to jedno z wielu pięknych trafień jakie zanotował w swojej karierze.

Międzynarodowe sukcesy

Ljajić nie ogranicza się tylko do klubowej piłki. Reprezentuje także swoje państwo w igrzyskach międzynarodowych. W barwach Serbii wystąpił w 47 meczach i zdobył 9 goli. Miał również przyjemność zagrać na mistrzostwach świata FIFA 2018 w Rosji.

Na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o wybitnym talencie jakim jest Adem Ljajić! Jego umiejętności i doświadczenie wciąż robią wrażenie, a talent ten nadal ma ogromny wpływ na świat piłki nożnej.

Ceramica Cleopatra - ZED
Data: 03.04. 22:00
Typ: Draw
Kurs: 3.35
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 2.30%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Jakie są najważniejsze osiągnięcia Adema Ljajića?

Adem Ljajić był jednym z największych talentów, ale w ostatnich latach wydawało się, że zgubił drogę. Jednak jego powrót do Serbii i obecny klub, Novi Pazar, okazał się doskonałą decyzją. Pomocnik świetnie prezentuje się w tym sezonie, przyciągając uwagę wszystkich swoimi umiejętnościami i zdolnościami strzeleckimi.

2. W jakich klubach grał Adem Ljajić?

Adem Ljajić karierę głównie związał z Serie A, gdzie grał dla takich klubów jak Roma, Torino, Inter Mediolan i Fiorentina. Włoską ligę reprezentował w 225 meczach, zdobywając 48 goli i notując 40 asyst.

3. Czy Adem Ljajić grał w reprezentacji Serbii?

Tak, Adem Ljajić ma za sobą występy w reprezentacji Serbii. W barwach narodowych zagrał w 47 meczach i zdobył 9 goli. Brał także udział w Mistrzostwach Świata FIFA 2018 w Rosji.

SportBC.com