Powrót do aktualnosci
Data: 2024-04-05 21:26:25

Fantastyczny okres Harry'ego Kane'a w Bayernie Monachium

Harry Kane przeżywa fantastyczny okres od czasu swojego transferu do Bayernu Monachium, zostając najlepszym strzelcem w krajowych rozgrywkach ligowych za rok 2023.

Football / 2024-04-05 21:26:25

Fantastyczny okres Harry

Harry Kane - najlepszy strzelec w Europie

Harry Kane został uznany za najlepszego strzelca w krajowych rozgrywkach ligowych za rok 2023. Otrzymał tę prestiżową nagrodę za swoje doskonałe występy w barwach Bayernu Monachium i Tottenhamu. Kane zdobył łącznie 38 goli, wyprzedzając Kyliana Mbappe z PSG i Cristiano Ronaldo z Al-Nassr.

Garbhán Coughlan - imponujący wynik

Warto również wspomnieć o Garbhanie Coughlanie, który zdobył aż 39 bramek, jednak nie został uwzględniony w klasyfikacji najlepszych strzelców ze względu na ligę, w której gra, która nie znalazła się w najlepszej setce ligi światowej.

Czy Harry Kane pobije rekord Roberta Lewandowskiego?

Aktualny rekord Bundesligi należy do Roberta Lewandowskiego i wynosi 41 goli. Harry Kane ma na swoim koncie obecnie 31 trafień i nadal ma szanse pobić ten rekord. Musi utrzymać wysoką skuteczność przez resztę sezonu, strzelając więcej niż półtorej bramki na mecz.

Harry Kane w Bayernie Monachium

Transfer Harry'ego Kane'a do Bayernu Monachium stał się jednym z najważniejszych wydarzeń na europejskim rynku transferowym. Kane przyciągnął uwagę wielu czołowych klubów swoją doskonałą formą strzelecką w Tottenhamie. Bayern zdecydował się zapłacić blisko 100 mln euro za usługi Anglika, a ten odwdzięczył się doskonałymi występami w barwach bawarskiego klubu.

Jeden z najlepszych napastników na świecie

Harry Kane nie tylko otrzymał nagrodę dla najlepszego strzelca, ale również wzbudza uznanie jako wspaniały lider. Jego umiejętność motywowania kolegów z drużyny i wprowadzania ich do gry na wyższy poziom jest nieoceniona. Bayern Monachium liczy na Kane'a nie tylko jako strzelca bramek, ale również jako lidera drużyny.

Czekamy na rekord Lewandowskiego

Kibice Bayernu i miłośnicy piłki nożnej na całym świecie z niecierpliwością oczekują, czy Harry Kane zbliży się do rekordu Roberta Lewandowskiego. Anglik ma jeszcze kilka kolejek, aby zdobyć więcej bramek i zdobyć tytuł najlepszego strzelca Bundesligi.

Petrolul - FC Voluntari
Data: 06.04. 16:30
Typ: Under 0.5
Kurs: 7.2
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 3.26%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

FAQ - Często zadawane pytania

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania i odpowiedzi.

1. Czy Harry Kane jest najlepszym strzelcem w Europie?

Tak, Harry Kane został uznany za najlepszego strzelca w krajowych rozgrywkach ligowych za rok 2023.

2. Czy Garbhán Coughlan zdobył więcej bramek niż Harry Kane?

Tak, Garbhán Coughlan zdobył aż 39 bramek, jednak jego liga nie znalazła się w najlepszej setce ligi światowej, dlatego nie został uwzględniony w klasyfikacji najlepszych strzelców.

3. Czy Harry Kane ma szansę pobić rekord Roberta Lewandowskiego?

Tak, Harry Kane ma aktualnie na swoim koncie 31 goli, a rekord Bundesligi należący do Roberta Lewandowskiego wynosi 41 goli. Kane ma szansę pobić ten rekord, jeśli utrzyma wysoką skuteczność w reszcie sezonu.

4. Dlaczego Bayern Monachum zdecydował się na transfer Harry'ego Kane'a?

Bayern Monachium zdecydował się na transfer Harry'ego Kane'a, ponieważ Lewandowski jest niezwykle ważnym ogniwem w drużynie i dla klubu byłoby trudno znaleźć równorzędne zastępstwo. Kane został sprowadzony, aby zapewnić Bayernowi stałą dostawę bramek.

SportBC.com