Powrót do aktualnosci
Data: 14.07.2023, 15:15

Dawid Kubacki o rewolucji w programie igrzysk

Opis aktualnych wydarzeń związanych ze skokami narciarskimi

Skoki narciarskie - 14 lipca 2023 r.

Końcówka poprzedniego sezonu i przygotowania do nowego

Dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia sezonu Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. Podczas rozmowy z przedstawicielem Eurosportu, Dawid Kubacki wyraził optymizm względem nadchodzącej rywalizacji. Mimo że są jeszcze trwające przygotowania, wszystko układa się pomyślnie jak na ten moment.

Powrót do zdrowia żony i plany Dawida Kubackiego

W poprzednim sezonie Dawid Kubacki musiał wycofać się z rywalizacji w Pucharze Świata ze względu na problemy zdrowotne żony Marty. Po hospitalizacji stan jej zdrowia się polepszył i mogła wrócić do domu pełna nadziei.

Sukcesy i cele Dawida Kubackiego

Choć triumfował w Igrzyskach Europejskich, które traktuje nieco jako etap przygotowań, Dawid Kubacki widzi jeszcze miejsca do poprawy. Jednym z aspektów, na których pracuje jest pozycja najazdowa, która zdaniem skoczka ma największe rezerwy do rozwoju.

Opinia Dawida Kubackiego na temat zmian w programie igrzysk

Dawid Kubacki wyraził swoje niezadowolenie z decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego (MKOl) o zastąpieniu konkursu drużynowego rywalizacją superduetów. Zdaniem skoczka, drużynówki dawały większej grupie zawodników szanse na zdobycie medalu, a teraz zostaną one ograniczone dla dwuosobowej pary.

Dijon (Fra) - Auxerre (Fra)
Data: 14.07. 15:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.1
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 10.82%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com