Data: 2024-04-28 16:45:30

Kolarstwo na żywo - emocje bezpośrednio z trasy

Ciesz się emocjonującymi wyścigami kolarskimi na żywo. Śledź transmisje na Eurosporcie i Eurosporcie Extra w Playerze.

Kategoria artykułu: Kolarstwo / 2024-04-28 16:45:30

Niezapomniany etap w Oviedo

Wymagający 140-kilometrowy etap z metą w Oviedo był jednym z najważniejszych wyścigów kolarskich ostatnio. Na mecie finiszowała 13-osobowa grupa kolarzy, która pokonała trasę w imponującym tempie 3 godzin 22 minut i 52 sekundy. Wygrał go zdolny Nowozelandczyk Finn Fisher-Black, który pokonał del Toro i Francuza Jordana Jegata z drużyny Total Energies.

Rekordowa wygrana del Toro

Meksykanin del Toro okazał się zwycięzcą wyścigu, wyprzedzając o 1.15 Rafała Majkę. Trzecie miejsce zajął Fagundez, tracąc 1.20 do zwycięzcy. Wyścig Dookoła Asturii ma długą historię sięgającą aż 1925 roku, a tegoroczna edycja była pod dominacją ekipy z Emiratów.

Młode talenty kolarstwa

Młodzi kolarze, tak jak Fisher-Black i del Toro, pokazują ogromny potencjał. Meksykanin stał się najmłodszym zwycięzcą w historii wyścigu Dookoła Asturii, mając zaledwie 20 lat i 153 dni. Przyszłość kolarstwa wydaje się być obiecująca, a coraz więcej młodych zawodników robi swoje pierwsze kroki w profesjonalnym peletonie.

Kolarstwo to sport dla twardzieli

Kolarstwo to sport wymagający siły fizycznej, wytrzymałości i determinacji. Kolarze pokonują setki kilometrów na rowerze, pokonując góry, wiatr i nieprzewidywalne warunki atmosferyczne. To także sport, który wymaga umiejętności taktycznych i strategii.

Kolarstwo - sport pełen emocji

Wyścigi kolarskie to nie tylko popis siły, ale także emocjonujące widowisko. Finisze, ucieczki i kraksy przyciągają uwagę widzów i sprawiają, że kolarstwo to niezapomniane emocje. Przekonaj się sam, śledząc najważniejsze wyścigi na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie Extra w Playerze.

Przewaga nad bukmacherem: 1.50%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

1. Czy kolarstwo to popularny sport?

Tak, kolarstwo cieszy się dużą popularnością na całym świecie.

2. Gdzie można śledzić transmisje z wyścigów kolarskich?

Transmisje z najważniejszych wyścigów można obejrzeć na Eurosporcie oraz w Eurosporcie Extra, dostępnym w Playerze.

3. Jaki był ostatni ważny wyścig kolarski?

Jednym z ostatnich ważnych wyścigów był 140-kilometrowy etap z metą w Oviedo.