Sukcesy Kamil Jóźwiaka w Granadzie

Najnowsze wieści na temat występów Kamila Jóźwiaka w Granadzie

Piłka nożna / 2024-04-28 18:40:30

Kamil Jóźwiak zaliczył asystę w meczu z Osasuną

Kamil Jóźwiak, polski piłkarz występujący w Granadzie, zaliczył swoją pierwszą asystę w obecnym sezonie La Liga. Jego kapitalne podanie podwyższyło prowadzenie drużyny w meczu z Osasuną, który odbył się w ramach 33. kolejki. Pomimo zwycięstwa Granady, szanse na utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej są niestety minimalne.

Transfer Kamila Jóźwiaka do Granady

Przez ostatnie zimowe okienko transferowe to właśnie Granada zgłosiła się po Jóźwiaka. Hiszpański zespół jest obecnie w trudnej sytuacji, walcząc o utrzymanie w La Liga - zadanie, które w tym sezonie wydaje się niemożliwe do wykonania. Do tej pory polski piłkarz rozegrał osiem spotkań w swoim nowym klubie, a niedzielne starcie z Osasuną było jego dziewiątym meczem.

Kapitalne podanie Kamila Jóźwiaka

Mecz rozpoczął się słabo dla Granady, która oddała inicjatywę gościom i skupiła się głównie na grze defensywnej. W pierwszej połowie zanotowali tylko jeden celny strzał, który zamienili na gola. Była to 29. minuta, gdy Facundo Pellistri wykorzystał podanie Sergio Ruiza i wpakował piłkę do siatki.

Kolejne asysty Kamila Jóźwiaka

Po przerwie Granada kontynuowała swoją dobrą passę. Już w 48. minucie Jóźwiak cieszył się z pierwszej asysty w tym sezonie La Liga. Polak otrzymał piłkę na połowie przeciwnika, świetnie odwrócił się i zagrał ją na wolne pole do Myrto Uzuniego, który skierował ją do bramki, podwyższając prowadzenie na 2:0.

Nadzieja na utrzymanie w La Liga

Kariera Kamil Jóźwiaka rozwija się imponująco w Hiszpanii. Polski zawodnik zasilił Granadę w zimowym okienku transferowym, a już teraz zaczyna przebijać się do pierwszej jedenastki. Jego ostatnia asysta znakomicie wpisała się w przewrót sytuacji, jaki nastąpił po przerwie meczu z Osasuną. Daje to nadzieję na kolejne sukcesy Polaka na arenie międzynarodowej. Trzymamy za niego kciuki i życzymy dalszych znakomitych występów w barwach Granady.