Powrót do aktualnosci
Data: 14.07.2023, 19:15

Sensacyjne zwycięstwo Michała Kwiatkowskiego na Tour de France

Polski kolarz wygrywa 13. etap wyścigu!

Kolarstwo - 14 lipca 2023 r.

Sensacyjne zwycięstwo Michała Kwiatkowskiego na Tour de France

Podejście bez wiary

Nie wierzył w sukces, zaryzykował i wygrał. Michał Kwiatkowski pozwolił sobie na marzenia i osiągnął swoje najlepsze wyniki w całej karierze. Jego determinacja zaowocowała niesamowitą jazdą na finałowym podjeździe pod Grand Colombier.

Zwycięstwo z nieoczekiwaną grupą

Michał Kwiatkowski był zaskoczony, że dołączył do ucieczki, która miała szansę powalczyć o etapowe zwycięstwo. Grupa kolarzy znalazła się w czołówce po dynamicznej jeździe przez 100 km płaskiego terenu i świadomości, że ekipa Pogaczara naciska od tyłu.

Taktyka drużyny

Od samego początku wyścigu INEOS Grenadiers przyjęło strategię nie przegapienia żadnej dużej ucieczki. Wiedzieli, że zawsze warto spróbować uczestniczyć w takiej akcji, ponieważ nigdy nie można przewidzieć, co się wydarzy.

Wielki wysiłek Kwiatkowskiego

Zwycięstwo Michała Kwiatkowskiego na 13. etapie Tour de France to efekt ogromnego wysiłku i determinacji. Polak czuł, że ma niesamowitą formę i był gotowy do długiej walki o zwycięstwo.

Potężne wsparcie fanów

Michał Kwiatkowski podziękował swoim fantastycznym fanom za niezwykle ciepłe przyjęcie na trasie. Uważa, że bez ich wsparcia nie zdołałby osiągnąć tego niesamowitego sukcesu.

Panathinaikos (Gre) - H. Beer Sheva (Isr)
Data: 14.07. 21:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.09
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 9.45%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com