Powrót do aktualnosci
Data: 15.07.2023, 12:00

Hubert Hurkacz - lider prędkości serwisu podczas Wimbledonu

Hubert Hurkacz to jeden z najbardziej utalentowanych polskich tenisistów. Jego nieprzewidywalny i mocny serwis zachwyca fanów na całym świecie.

Tenis / Polska - Data: 15.07.2023, 12:00

Hubert Hurkacz - lider prędkości serwisu podczas Wimbledonu

Hurkacz imponuje prędkością serwisu

Podczas tegorocznego turnieju Wimbledon Hubert Hurkacz zaprezentował się znakomicie. Dzięki swojemu najszybszemu serwisowi został liderem rankingu pod względem prędkości podań.

Dominacja w gemach serwisowych

Podanie Huberta Hurkacza okazało się nie do zatrzymania dla większości jego przeciwników. Polak zdobywał dużą liczbę punktów dzięki swojej precyzji i siły serwisu.

Rezultaty na Wimbledonie

Wrocławianin zakończył udział na londyńskich kortach na czwartej rundzie, pokonując trzech rywali bez straty seta. W pojedynku przeciwko Novakowi Djokovicowi musiał uznać wyższość Serba, ale pozostawił po sobie świetne wrażenie.

Statystyki potwierdzający dominację

Hurkacz podczas tegorocznego Wimbledonu zanotował największą prędkość podania - 141 mil na godzinę (około 227 km/h), wyprzedzając tym samym innych zawodników.

Perspektywy Hurkacza

Hubert Hurkacz ma ogromny potencjał i szanse na jeszcze większe osiągnięcia w przyszłości. Jego serwis jest niezwykle efektowny i skuteczny, co może przynieść mu wiele sukcesów w kolejnych turniejach.

Okzhetpes - Kairat Almaty
Data: 15.07. 13:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.97
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 7.45%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com