Powrót do aktualnosci
Data: 16.07.2023, 6:45

Transfer Declana Rice'a do Arsenalu. Czekając na nową erę sukcesów

Przeczytaj o rekordowym transferze piłkarza Declana Rice'a do Arsenalu i konsekwencjach jakie to za sobą niesie.

Piłka nożna - 16.07.2023, 6:45

Rekordowy transfer pochodzącego z Anglii zawodnika

W ostatnich godzinach informacja obiegła świat sportu i przyciągnęła uwagę kibiców na całym świecie. Deklaracja dotycząca transferu wskazuje na ruch, który może zmienić dynamikę europejskiego futbolu. West Ham United postanowiło sprzedać swojego utalentowanego zawodnika, Declana Rice'a, do Arsenalu. Kwota transferu, która według doniesień medialnych wynosi 105 milionów funtów, jest rekordowa w historii brytyjskiego futbolu.

Sukcesy i potencjał młodego piłkarza

Declan Rice ma zaledwie 24 lata, ale już teraz może pochwalić się imponującym CV. Jest nie tylko kapitanem swojej obecnej drużyny, West Ham United, ale również reprezentuje Anglię na arenie międzynarodowej. Jego umiejętności i zaangażowanie przyczyniły się do zdobycia europejskiego trofeum przez angielską drużynę. Wraz z transferem do Arsenalu Rice wnosi ze sobą ogromny potencjał i nadzieje na osiągnięcie wielkich sukcesów w nowym klubie.

Arsenal - przedstawiciel Premier League w Lidze Mistrzów

Transfer Declana Rice'a to kolejny dowód na ambicje i cele Arsenalu. Klub ten zakwalifikował się do prestiżowej Ligi Mistrzów po raz pierwszy od sezonu 2016/17. Jest to ważny krok zarówno dla piłkarzy, jak i dla fanów, którzy czekają na nową erę sukcesu w tej legendarnym drużynie.

Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com