Powrót do aktualnosci
Data: 16.07.2023, 10:35

Dramatyczny wypadek podczas finału Grand Prix

W finale Grand Prix na żużlu doszło do groźnej kolizji między Szwedem a Słowakiem.

Żużel - 16.07.2023, 10:35

Dramatyczny wypadek podczas finału Grand Prix

Długoterminowy zarobek na zakładach bukmacherskich

Kolizja w finale Grand Prix

W sobotnim finale Grand Prix na żużlu, który odbył się w szwedzkiej Malilli, doszło do dramatycznego incydentu. Podczas ostatniego wyścigu doszło do kontrowersyjnej kolizji między zawodnikami Fredrikiem Lindgrenem a Martinem Vaculikiem.

Przekierowanie /typy Przekierowanie / Przekierowanie /pewne-typy/fortuna Przekierowanie /pewne-typy/sts Przekierowanie /pewne-typy/totalbet Przekierowanie /pewne-typy/betclic Przekierowanie /pewne-typy/superbet Przekierowanie /pewne-typy/forbet Przekierowanie /pewne-typy/lvbet Przekierowanie /pewne-typy/noblebet Przekierowanie /pewne-typy/betfan Przekierowanie /pewne-typy/totolotek Przekierowanie /pewne-typy/fuksiarz Przekierowanie /pewne-typy/etoto Przekierowanie /pewne-typy/fuksiarz

Niebezpieczna szarża Lindgrena

Na początku trzeciego okrążenia, Fredrik Lindgren niespodziewanie przyspieszył i wpełni impetem uderzył w Martina Vaculika na łuku. Oba motocykle wpadły w poślizg i doszło do spektakularnego upadku. Sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie, a kamery rejestrowały moment, gdy obaj zawodnicy unosili się w powietrzu.

Przekierowanie /typy

Reakcje po zdarzeniu

Po upadku, pierwszy na nogi podniósł się Martin Vaculik, który był rozgniewany na swojego rywala. Po krótkiej przerwie, również Fredrik Lindgren podniósł się i udając się wolnym krokiem do boksu, przeprosił Słowaka za swój nierozsądny manewr.

Konsekwencje dla Szweda

Ze względu na swoje nagłe działanie, sędziowie postanowili wykluczyć Fredrika Lindgrena z drugiej części finału Grand Prix. Ostatecznie zawody w Malilli wygrał Daniel Bewley, a drugie miejsce zajął Martin Vaculik. Na trzecim miejscu uplasował się Patryk Dudek.

Przekierowanie /typy
Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com