Ostatni mecz półfinałowy między Holandią a Anglią w Euro 2024

Relacja z emocjonującego meczu, który dostarczył wiele kontrowersji.

Piłka nożna / 2024-07-10 22:40:46

Ostatni mecz półfinałowy Euro 2024

Niesamowite emocje na boisku

Mecz rozpoczął się od gola strzelonego przez młodego Holendra, Xaviego Simonsa, już w 7. minucie. Wynik 1:0 na pewno dodawał skrzydeł drużynie Orange.

Rzut karny dla Anglików

Sytuacja zmieniła się, gdy kapitan reprezentacji Anglii, Harry Kane, został zaatakowany przez obrońcę Holandii, Denzela Dumfriesa. Kane spadł na boisko, trzymając się za obolałą stopę. Arbiter po skonsultowaniu sytuacji z wideoweryfikacją, podyktował rzut karny dla Anglików.

Walka o zwycięstwo

Po pierwszej połowie mecz był remisem 1:1 i obie drużyny dążyły do zwycięstwa. Emocje były ogromne, a kibice nie mogli oderwać wzroku od ekranów telewizorów.

Niestety, brak informacji o końcowym wyniku meczu. Niemniej jednak, trzeba pogratulować obu drużynom świetnej gry i dostarczenia kibicom niezapomnianych emocji.