Powrót do aktualnosci
Data: 16.07.2023, 12:50

Patryk Dudek - wspaniały występ żużlowca

Patryk Dudek imponuje formą. Zdobył trzecie miejsce w Grand Prix

żużel - 16.07.2023, 12:50 Patryk Dudek - wspaniały występ żużlowca

Wysoka forma zawodnika

Patryk Dudek po raz kolejny zachwycił fanów żużla swoim wyjątkowym występem. W tegorocznym cyklu Grand Prix długo czekał na tak imponującą jazdę. Zajmując trzecie miejsce w Malilli, potwierdził swoją klasę.

Analizy meczy bukmacherskich

Awans do finału

Dudek kolejny raz udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników w żużlowej stawce. Przez rundę zasadniczą przejechał jak burza, zdobywając 10 punktów i awansując do półfinału. Tam pokonał nawet mistrza świata Bartosza Zmarzlika. To był jego pierwszy występ w finale tego sezonu.

Niedociągnięcia nie przeszkodziły

Mimo kilku niedociągnięć, które dotknęły jego jazdę, Dudek świetnie poradził sobie na torze. Nie osiągnął tak dobrego startu, jak by sobie życzył, ale ostateczny wynik zadowala go. Najważniejsze jest to, że jest zadowolony ze swojej jazdy i ciężkiej pracy.

Podium w efekcie kontrowersji

Ostateczne podium Dudka było efektem wykluczenia Fredrika Lindgrena ze wznowionego finału. Choć trzecie miejsce nie spełniło oczekiwań zawodnika, to cieszy się z wyniku. Zwycięzcą został Daniel Bewley, a drugi był Martin Vaculik.

Dalsze plany

Choć Zmarzlik prowadzi po sześciu rundach Grand Prix, Dudek cały czas ma szanse na poprawę swojej pozycji. Do końca sezonu pozostały cztery rundy, a kolejne zawody odbędą się 12 sierpnia w Rydze.

ASC 09 Dortmund (Ger) - Dusseldorf II (Ger)
Data: 16.07. 15:00
Typ: Under 3.5
Kurs: 1.93
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 5.97%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com