Data: 2024-07-12 7:50:45

Wygrana Wisły Kraków w meczu z KF Llapi

Wisła Kraków wygrała mecz z KF Llapi w rozgrywkach Ligi Europy. Następne spotkanie odbędzie się w Kosowie. Wisła Kraków rozpocznie również rozgrywki I ligi.

Piłka nożna / 2024-07-12 7:50:45

Sukces Wisły Kraków

W czwartek, Wisła Kraków po 12 latach przerwy, powróciła do europejskich pucharów i rozpoczęła zmagania w kwalifikacjach Ligi Europy od pierwszej rundy. Tego dnia podejmowała na własnym stadionie kosowskie KF Llapi. Gospodarze nie mogli wymarzyć sobie lepszego początku starcia i objęli prowadzenie już w drugiej minucie. Piłkę do siatki wpakował Igor Sapała, co wywołało ekscytację wśród kibiców Wisły. Jednakże, momentem, który na pewno na długo pozostanie w pamięci piłkarzy i fanów, było niewyobrażalne pudło Angel Baena Pereza.

Wynik meczu

Wisła Kraków wygrała mecz z KF Llapi 2:0. Bramki strzelili Igor Sapała i Angel Rodado.

Powtórka

Kolejne spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a KF Llapi odbędzie się w czwartek 18 lipca o godzinie 16:30 w Kosowie. To będzie decydujące starcie, które zadecyduje o tym, która drużyna awansuje do kolejnej rundy eliminacji.

Rozgrywki I ligi

Po tych europejskich emocjach, już niedługo (28 lipca) zespół z Krakowa rozpocznie rozgrywki I ligi. Tego dnia zmierzy się z Polonią Warszawa, co dodatkowo podgrzewa atmosferę. Fani Wisły Kraków, którzy długo czekali na powrót swojej drużyny do europejskich pucharów, teraz mają dużo powodów do radości i dumy. Ta historia z pewnością stanie się jednym z najważniejszych momentów w ostatnich latach dla wiślackich kibiców.

1. Jakie było wyniki spotkania Wisła Kraków - KF Llapi?

Wisła Kraków wygrała 2:0.

2. Kiedy odbędzie się kolejne spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a KF Llapi?

Kolejne spotkanie odbędzie się w czwartek 18 lipca o godzinie 16:30 w Kosowie.