Powrót do aktualnosci
Data: 16.07.2023, 17:25

Niesamowity sukces Natalii Kaczmarek na 400 metrów

Natalia Kaczmarek pobiła rekord życiowy podczas wyśmienitego występu w Memoriale Kamili Skolimowskiej.

Lekkoatletyka - 16 lipca 2023

Nowy rekord życiowy!

Natalia Kaczmarek, utalentowana polska lekkoatletka, osiągnęła niezwykły wynik - 49,48 sekund na dystansie 400 metrów. Ten fenomenalny czas został ustanowiony podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej w Chorzowie, który odbył się w niedzielę. To drugi najszybszy bieg na tym dystansie w historii polskiej lekkoatletyki!

Zapierający dech w piersiach wynik

Ten triumf Natalii Kaczmarek to nie tylko jej nowy rekord życiowy i mityngu, ale również zbliżenie się do najbardziej znanej polskiej lekkoatletki w historii - Ireny Szewińskiej. Rezultat ten jest zaledwie nieco gorszy od czasu 49,28 sekund, które osiągnęła Szewińska podczas igrzysk olimpijskich w Montrealu w 1976 roku, co było jednocześnie rekordem świata! To niewiarygodne jak blisko doszła Kaczmarek tego historycznego osiągnięcia.

Rywale podziwiają jej formę

Natalia Kaczmarek pokazała swoje wyjątkowe umiejętności albo przekroczyła granicę możliwości. Holenderka Lieke Klaver również pobiła rekord życiowy, ale jej czas 49,81 sekundy był nieco wolniejszy od rezultatu Kaczmarek. Pozostałe zawodniczki z Dominikany, Jamajki, Barbadosu, Wielkiej Brytanii, USA i Chile także wykonały świetne biegi, ale to Kaczmarek robiła największe wrażenie swoją formą.

Danubio - River Plate
Data: 22.07. 20:00
Typ: Under 2.5
Kurs: 2.05
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 14.84%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com