Jagiellonia Białystok zdominowała FK Poniewież w meczu eliminacji Ligi Mistrzów

Jagiellonia Białystok pokazała prawdziwą klasę w meczu przeciwko FK Poniewież.

Football / 2024-07-23 19:41:16

Pierwszy hat-trick Jesusa Imaza

Jagiellonia Białystok rozpoczęła mecz pełna determinacji i zdominowała rywali, zdobywając cztery gole, w tym hat-trick Jesusa Imaza w zaledwie 29 minut.

FK Poniewież odpowiada kryzysu

FK Poniewież zdołało wyeliminować fińskie HJK Helsinki, ale zespół był w słabej formie, co wykorzystała Jagiellonia.

Zacznij zarabiać na bukmacherce

Dominacja Jagiellonii

Jagiellonia była absolutnie dominująca w pierwszej połowie i do przerwy prowadziła wynikiem 3:0.

Czwarty gol Kristoffera Hansena

Kristoffer Hansen przypieczętował wygraną Jagi w drugiej połowie, zdobywając czwarty gol.

1. Jakie są największe wrażenia po meczu Jagiellonii?

Największym wrażeniem było imponujące zwycięstwo Jagiellonii Białystok nad FK Poniewież.

2. Czy Jagiellonia ma szanse na awans do dalszych rund?

Tak, Jagiellonia jest na dobrej drodze do awansu do fazy ligowej Ligi Konferencji Europy.

3. Ile kibiców przybyło na mecz Jagiellonii?

Na mecz przybyło około 1700 kibiców, w tym również fani podróżujący z Białegostoku.