Data: 2024-07-23 21:1:54

Impresywna wygrana Jagiellonii Białystok nad FK Panevezys

Krótki raport na temat zwycięstwa Jagiellonii Białystok nad FK Panevezys w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów

Piłka nożna / 2024-07-23 21:1:54

Zwycięstwo Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok zadebiutowała w tegorocznych kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, wygrywając spotkanie wyjazdowe przeciwko mistrzowi Litwy. W pierwszej połowie meczu drużyna Adriana Siemieńca zdobyła trzy gole, z czego hat-trickiem popisał się Jesus Imaz. Po przerwie do wyniku dołożył jeszcze Kristoffer Hansen.

Dominacja Jagiellonii

Litewskie media podkreślały dominację Jagiellonii Białystok nad FK Panevezys. Gospodarze przegrywali aż trzema golami do przerwy, podczas gdy goście czuli się komfortowo na boisku i tworzyli większe zagrożenie pod bramką przeciwnika.

1. Jakie są najważniejsze informacje o meczu?

Jagiellonia Białystok pokonała FK Panevezys 4:0 w II rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Jesus Imaz zdobył hat-tricka, a Kristoffer Hansen dołożył czwartego gola.

2. Jakie były reakcje litewskich mediów na ten mecz?

Litewskie media podkreśliły dominację Jagiellonii Białystok i różnicę klas między obydwoma drużynami. FK Panevezys nie mógł równać się z polskim zespołem.