Data: 2024-07-25 22:51:22

Legia Warszawa rozgromiła Caernarfon Town F.C.

Legia Warszawa zdominowała piłkarski mecz przeciwko drużynie Caernarfon Town F.C. z Walii, zdobywając aż sześć goli.

Piłka nożna / 2024-07-25 22:51:22

Legia otwiera wynik

Podopieczni trenera Goncalo Feio bardzo słabo rozpoczęli spotkanie, a goście z Walii mieli nawet okazje do zdobycia prowadzenia. Jednak w 22. minucie to Legia Warszawa otworzyła wynik po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a piłkę do bramki wepchnął Marc Gual. Telewizyjne powtórki jednoznacznie potwierdziły, że piłka przekroczyła linię bramkową, mimo protestów Walijczyków.

Legia dominuje

W drugiej połowie Legia świetnie rozpoczęła grę, zdobywając kolejne trzy gole. W ciągu zaledwie kilku minut Gual strzelił dwie bramki, a następnie Blaz Kramer wykorzystał doskonałe podanie Mateusza Szczepaniaka i zapewnił drużynie piątego gola. Ostatecznie, w doliczonym czasie gry Claude Goncalves strzelił piękne trafienie z dystansu, ustalając wynik na 6:0 dla Legii Warszawa.

...

1. Jaki był wynik meczu Legia Warszawa - Caernarfon Town F.C.?

Legia Warszawa wygrała 6:0.

2. Kto zdobył pierwszą bramkę w meczu?

Pierwszą bramkę zdobył Marc Gual.

3. Czy mecz odbył się z udziałem publiczności?

Nie, mecz odbył się bez udziału publiczności.

4. Na jakim etapie rozgrywek znajduje się Legia Warszawa po tym meczu?

Legia Warszawa ma praktycznie pewne miejsce w kolejnej rundzie kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy.