Data: 2024-07-26 11:36:25

Trinity Rodman - niezwykły talent na igrzyskach olimpijskich w Paryżu

W 2024 roku odbyły się Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, a jednym z najbardziej pamiętnych momentów było spotkanie reprezentacji Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej kobiet z drużyną Zambii. Trinity Rodman, córka Dennisa Rodmana, zdobyła swój pierwszy gol na tych igrzyskach.

Football / 2024-07-26 11:36:25

Niezapomniany gol Trinity Rodman

W 17. minucie spotkania pomiędzy reprezentacją Stanów Zjednoczonych a drużyną Zambii,

Talent i umiejętności Trinity Rodman

Trinity Rodman jest wschodzącą gwiazdą futbolu międzynarodowego. Wysoko oceniana za swoje umiejętności.

1. Jak wyglądał mecz pomiędzy reprezentacją Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej kobiet a drużyną Zambii?

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść reprezentacji Stanów Zjednoczonych. W 17. minucie meczu Trinity Rodman zdobyła gola, który zapamiętano jako jeden z najlepszych w całym turnieju.

2. Kto jeszcze zdobył bramki w tym meczu?

Dwie bramki dla reprezentacji Stanów Zjednoczonych zdobyła Mallory Swanson.

3. Jaki był wynik meczu pomiędzy reprezentacją Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej kobiet a drużyną Zambii?

Reprezentacja Stanów Zjednoczonych wygrała ten mecz 3:0.