Data: 2024-07-28 16:37:11

Wisła Kraków - nieoczekiwane porażki i niekorzystne wyniki

Krótki opis nieoczekiwanych porażek Wisły Kraków w ostatnich meczach.

Football / 2024-07-28 16:37:11

Wisła Kraków odniosła nieoczekiwane i nieprzyjemne porażki w ostatnich czterech meczach I ligi.

Zespół, który zakończył poprzedni sezon na dziesiątym miejscu, rozpoczął nową kampanię od kontynuacji absurdalnej serii, w której otrzymał pięć czerwonych kartek w czterech meczach.

Zaczynamy sezon od kontynuacji serii kartek

W pierwszym spotkaniu nowego sezonu przeciwko Polonii Warszawa, Wisła Kraków kontynuowała tę niefortunną serię, gdy debiutujący Wiktor Biedrzycki otrzymał czerwoną kartkę w 57. minucie.

Wisła Kraków dominowała, ale nie potrafiła zdobyć gola

Przed tą niefortunną sytuacją na boisku, nie działo się zbyt wiele. Wisła Kraków dominowała w pierwszej połowie, ale nie potrafiła tego przekuć na sytuacje bramkowe. Kilka niecelnych strzałów oddali Bartosz Jaroch, Igor Sapała i Angel Rodado.

Dodatkowe okazje dla obu drużyn

Druga połowa była równie pechowa jak pierwsza. Joseph Colley, obrońca Wisły, miał kuriozalne zachowanie, gdy próbował podać piłkę do swojego bramkarza, ale nieumyślnie niemal sam ją wpakował do siatki. Na szczęście dla Wisły, piłka minimalnie minęła bramkę. Polonia Warszawa również miała swoje szanse, ale Ernest Terpiłowski nie zdołał skapitulować bramkarza gospodarzy z kilku metrów.

Punkt dla obu drużyn

Mecz zakończył się wynikiem 0:0, co oznacza pierwszy punkt dla obu drużyn w nowym sezonie. Patrząc na przebieg spotkania, oba zespoły będą odczuwały pewien niedosyt. Wisła Kraków będzie musiała poprawić swoją dyscyplinę i unikać czerwonych kartek, jeśli chce odnieść sukces w tym sezonie.

1. Dlaczego Wisła Kraków otrzymała czerwone kartki w ostatnich meczach?