FC Barcelona - nowy trener i udany mecz towarzyski

Nowy trener i dobry początek sezonu - sprawdź najnowsze wieści o drużynie FC Barcelona.

Piłka nożna / 2024-07-31 9:51:37

Barcelona zaskakuje pod wodzą Hansiego Flicka

FC Barcelona, ekipa z Katalonii, niedawno przyjęła nowego trenera, Hansisi Flicka.

Remis z Manchesterem City

FC Barcelona rozegrała swój pierwszy mecz towarzyski z Manchesterem City. Po regulaminowym czasie gry wynik był remisowy 2:2. Gole dla ekipy z Premier League zdobyli Nico O'Reilly oraz Jack Grealish, natomiast drużyna z Barcelony odpowiedziała golami Pau Victora oraz Pablo Torre.

Pozycje na boisku i nowe ustawienie

Trener Flick zastosował innowacyjne ustawienie na boisku, które podkreśla ruchliwość darużyny i sposób, w jaki poszczególne pozycje się poruszają.

Pochwały od Pepa Guardioli

Po meczu trener Pep Guardiola pochwalił grę FC Barcelony pod wodzą Hansiego Flicka. Zauważył również pewne problemy w grze swojej własnej drużyny.

Robert Lewandowski na boisku

W drugiej połowie meczu pojawił się na boisku Robert Lewandowski, który jednak nie spisał się najlepiej. Według Guardioli, FC Barcelona bardziej potrzebuje mobilnego napastnika w stylu Pau Victora.

Kolejne mecze FC Barcelony

Drużynę FC Barcelony czekają jeszcze mecze z Realem Madryt, Milanem i Monaco.

1. Jakiego trenera przyjęła FC Barcelona?

FC Barcelona niedawno przyjęła nowego trenera, Hansiego Flicka.

2. Z kim FC Barcelona zagrała swój pierwszy mecz towarzyski?

FC Barcelona zagrała swój pierwszy mecz towarzyski z Manchesterem City.

3. Jaki wynik padł po regulaminowym czasie gry w meczu FC Barcelona - Manchester City?

Wynik był remisowy 2:2.

4. Kto strzelił gole dla Manchesteru City w tym meczu?

Gole dla ekipy z Premier League zdobyli Nico O'Reilly oraz Jack Grealish.

5. Kto strzelił gole dla FC Barcelony w tym meczu?

Gole dla drużyny z Barcelony strzelili Pau Victor oraz Pablo Torre.

6. Jak zakończyła się seria rzutów karnych po meczu FC Barcelona - Manchester City?

Piłkarze FC Barcelony okazali się lepsi i wygrali serię rzutów karnych.

7. Kto jest nowym trenerem FC Barcelony?

Nowym trenerem FC Barcelony jest Hansi Flick.

8. Kto pojawił się na boisku w drugiej połowie meczu FC Barcelona - Manchester City?

W drugiej połowie meczu pojawił się Robert Lewandowski.

9. Jak ocenił grę FC Barcelony trener Pep Guardiola?

Trener Pep Guardiola ocenił grę FC Barcelony bardzo pozytywnie.

10. Kiedy odbędzie się kolejny mecz FC Barcelony?

Kolejny mecz FC Barcelony odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę o godzinie 01:00 polskiego czasu.

11. Z kim FC Barcelona zagra w kolejnym meczu?

FC Barcelona zagra z Realem Madryt w kolejnym meczu.