Data: 2024-08-01 22:56:42

Wrocławski Śląsk odrobił straty i awansował do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji

Wrocławski Śląsk odrobił straty z pierwszego meczu i awansował do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wrocławianie przegrali tam 0:1, ale w rewanżu wygrali 3:1.

Piłka Nożna / 2024-08-01 22:56:42

Wrocławski Śląsk przegrywa pierwszą połowę, ale odrabia straty w drugiej

W pierwszej połowie goście z Rygi zaczęli bardzo silnie i już w 33. minucie wyszli na prowadzenie po golu Hrvoje Babeca. Śląsk miał trudności z wyjściem z własnej połowy i ograniczał się do kilku kontrataków. Jednak w 6. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, którego pewnie wykorzystał Nahuel Leiva. Wynik 1:1 utrzymywał się do przerwy.

Wrocławski Śląsk kontroluje spotkanie i wygrywa

Po zmianie stron to Śląsk ruszył do ataku. Wrocławianie grali szybciej, agresywniej i skuteczniej. Najpierw w 49. minucie Simeon Petrov strzałem głową pokonał bramkarza rywali. Kilka minut później Nahuel Leiva kolejnym trafieniem ustalił wynik meczu na 3:1. Śląsk kontrolował już spotkanie, a goście mimo wielu prób nie potrafili zniwelować strat.

[h] Przekierowania [/typy, /, /pewne-typy/fortuna, /pewne-typy/sts, /pewne-typy/totalbet, /pewne-typy/betclic, /pewne-typy/superbet, /pewne-typy/forbet, /pewne-typy/lvbet, /pewne-typy/noblebet, /pewne-typy/betfan, /pewne-typy/totolotek, /pewne-typy/fuksiarz, /pewne-typy/etoto, /pewne-typy/fuksiarz] Cały artkuł ma być w języku Polskim, jedynie wartość klucza category ma byc po angielsku. Nie kopiuj tekstu z artykułu który Ci podam, twórz nowy artykuł, nagłówki i treść musi się różnic od tego który Ci podam. Na podstawie tego artykułu stwórz nowy, niepowtarzalny artykuł: Wrocławski Śląsk odrobił straty z pierwszego meczu i awansował do kolejnej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wrocławianie przegrali tam 0:1, ale w rewanżu wygrali 3:1. Było to spotkanie pełne emocji i zwrotów akcji.

1. Kiedy odbył się mecz pomiędzy Śląskiem a FC Ryga?