Jonatan Braut Brunes - kuzyn Erlinga Haalanda

Krótki opis artykułu o Jonatanie Braucie Brunesie, kuzynie Erlinga Haalanda.

Piłka nożna / 2024-08-03 20:38:35

Pierwszy występ w Ekstraklasie

Jonatan Braut Brunes, kuzyn słynnego napastnika Erlinga Haalanda, zaliczył swój drugi występ w Ekstraklasie. Jego drużyna, Raków Częstochowa, zmierzyła się z GKS Katowice, wygrywając 1:0.

Bramka zdobyta przez Jean Carlosa Silvę

W 29. minucie meczu, Jean Carlos Silva strzelił bramkę głową po dośrodkowaniu Fran Tudora z prawej strony. To była jedyna bramka tego meczu, która przesądziła o zwycięstwie Rakowa.

Statystyki meczu

GKS Katowice dominowało podczas meczu, oddając 18 strzałów i mając 59% posiadania piłki. Raków Częstochowa z kolei oddał tylko 8 strzałów i miał 41% posiadania piłki. GKS odnotowało także 11 rzutów rożnych, podczas gdy Raków miał tylko 1.

Decyzja trenera i zmiana Jonatana Brauta Brunesa

W 61. minucie trener Rakowa, Marek Papszun, zdecydował się zmienić Jonatana Brauta Brunesa. Decyzję tę skomentował jako reakcję na problemy mentalne, z jakimi zmagał się napastnik. Po zmianie, Brunes otrzymał żółtą kartkę i został zastąpiony przez Ericka Otieno.

Następny mecz przeciwko Lechowi Poznań

Jonatan Braut Brunes będzie miał okazję poprawić swoją grę w najbliższym meczu przeciwko Lechowi Poznań. Piłkarz jest wypożyczony do Rakowa do końca sezonu z opcją wykupu.

1. Kim jest Jonatan Braut Brunes?

Jonatan Braut Brunes to kuzyn słynnego napastnika Erlinga Haalanda.

2. Jakie są wyniki meczu Raków Częstochowa z GKS Katowice?

Raków wygrał 1:0.

3. Kto zdobył bramkę dla Rakowa?

Bramkę zdobył Jean Carlos Silva.

4. Jaki jest rezultat posiadania piłki i strzały podczas meczu?

GKS miał 59% posiadania piłki i oddał 18 strzałów, podczas gdy Raków miał 41% posiadania piłki i oddał 8 strzałów.

5. Ile rzutów rożnych mieli GKS i Raków?

GKS miał 11 rzutów rożnych, a Raków tylko 1.