Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 8:25

Lionel Messi - Nowy gracz Interu Miami

Lionel Messi został zaprezentowany jako nowy zawodnik Interu Miami w spektakularnej ceremonii na stadionie w Fort Lauderdale.

Piłka nożna - 17.07.2023, 8:25

Niezapomniane chwile dla kibiców

Lionel Messi został przywitany przez zagorzałych fanów Interu Miami oraz całej ligi Major League Soccer. Spektakularne wydarzenie odbyło się na klubowym stadionie w Fort Lauderdale. Mimo deszczowej pogody, kompleks sportowy był zapełniony po brzegi, a wszystko odbywało się z wielką pompą i entuzjazmem.

Oczekiwanie na Messiego

Mimo opóźnienia spowodowanego nagłą ulewą, kibice oraz znane osobistości nie chcieli przegapić tej ważnej chwili. Po ustaniu deszczu wszyscy wybiegli z samochodów i obecni byli na stadionie DRV PNK Stadium, gdzie swoje mecze rozgrywa Inter Miami. Po dwugodzinnej zwłoce, w końcu pojawiły się światła, a na specjalnie postawionej platformie na murawie pojawili się najważniejsi członkowie klubu, w tym David Beckham jako jeden z udziałowców.

Oficjalna prezentacja Messi

Lionel Messi wyszedł na scenę uśmiechnięty i pełen radości podczas dźwięków rapowego utworu. Chwilę później pozował do zdjęć w koszulce z numerem 10, a nad stadionem rozbrzmiały fajerwerki. Następnie odbyły się przemówienia i podziękowania, w których Messi został powitany przez Davida Beckhama oraz innych reprezentantów klubu.

Messi o swoim przybyciu do Inter Miami

Argentyński mistrz podziękował wszystkim fanom za wsparcie i miłość, którą otrzymuje od nich. Zaznaczył również, że jest bardzo szczęśliwy z wyboru tego klubu jako kolejnego etapu swojej kariery. Wyraził chęć rywalizacji i zwycięstw dla drużyny, a także pragnienie dalszego rozwoju klubu.

Perspektywy dla Interu Miami z Messim

Inter Miami obecnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli MLS, ale pozyskanie Lionela Messiego może przeobrazić bieg futbolu w Stanach Zjednoczonych. Długoterminowy kontrakt Argentyńczyka z klubem pozwoli mu wprowadzić swoje umiejętności i doświadczenie, co przyciągnie zarówno kibiców, jak i nowych talentów do drużyny.

Debiut Messiego i Busquetsa

Mecz z meksykańską drużyną Cruz Azul w ramach Leagues Cup może być okazją do debiutu Lionel Messi oraz Sergio Busquetsa. Obaj piłkarze, którzy wcześniej grali razem w Barcelonie, mają szansę podbić serca amerykańskiej publiczności już w najbliższy piątek.

Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com