Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 9:10

Niezwykłe umiejętności golfowe Stephen Curry'ego

Stephen Curry, zawodnik NBA znany z doskonałych rzutów za trzy, udowadnia swoje niezwykłe talenty również na polu golfowym. Podczas American Century Championship wykonał zapierające dech w piersi uderzenie, które zachwyciło obecnych.

Golf - 17 lipca 2023, godzina 9:10 Niezwykłe umiejętności golfowe Stephen Curry

Niezwykłe umiejętności na polu

Stephen Curry, graczących w NBA kojarzony głównie z niezwykłymi rzutami za trzy, udowodnił swoje umiejętności także na polu golfowym. Uczestnicząc w turnieju American Century Championship, zaskoczył wszystkich obecnych swoim niesamowitym uderzeniem.

Niezapomniane chwile na zawodach

Curry wzbudził podziw i zdumienie publiczności turnieju American Century Championship, gdy przy pierwszym uderzeniu z 152 jardów (około 140 metrów) trafił bezpośrednio do dołka. Ten spektakularny rezultat wywołał lawinę oklasków i aplauzu.

Doskonałe wyniki na parkiecie i poza nim

Stephen Curry to czterokrotny mistrz NBA, dwukrotny MVP sezonu zasadniczego i najbardziej wartościowy zawodnik finałów w 2022 roku. Jest również rekordzistą NBA pod względem trafionych rzutów za trzy. Jego niebywałe umiejętności oraz pasja do golfa sprawiają, że jest wszechstronnym sportowcem o ogromnym talencie.

Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com