Data: 2024-08-07 17:18:43

Polska przegrywa z USA w półfinale siatkarskich zawodów na igrzyskach olimpijskich w Paryżu

Krótki opis artykułu o porażce polskiej drużyny siatkarskiej w półfinale igrzysk olimpijskich w Paryżu

Siatkówka / 2024-08-07 17:18:43

Polska przegrywa pierwszy set z USA

Pierwszy set w półfinale siatkarskich zawodów na igrzyskach olimpijskich w Paryżu okazał się bardzo wyrównany. Polacy i Amerykanie pokazywali wysoką jakość gry i świetne zagrania. Niestety, to drużyna USA okazała się lepsza i zdobyła pierwszy set, wygrywając 25:23.

Amerykanie dominują w drugim secie

W drugim secie polska drużyna nie była w stanie powtórzyć swojego dobrego występu z pierwszego seta. Amerykanie zdominowali grę i wygrali ten set 25:17. Nasi siatkarze mieli problemy ze skutecznym blokiem i obroną, co wykorzystali przeciwnicy.

Ostatni set przegrany przez polską drużynę

W ostatnim secie spotkania Polska próbowała odrobić straty, ale niestety nie udało się to. Amerykanie utrzymali przewagę i wygrali ten set 25:20, dzięki czemu zdobyli zwycięstwo w meczu i awansowali do finału.

1. Jakie drużyny zagrały w pierwszym półfinale siatkarskich zawodów na igrzyskach olimpijskich w Paryżu?