Igrzyska olimpijskie Paryż 2024 - emocjonujące starcie drużyn siatkarskich

Relacja z emocjonującego starcia drużyn siatkarskich na igrzyskach olimpijskich w Paryżu 2024.

Siatkówka / 2024-08-08 19:3:47

Pierwsze starcie - Polska vs Brazylia

Igrzyska olimpijskie Paryż 2024 były okazją do zobaczenia na żywo wyjątkowego starcia drużyn siatkarskich. Polskie siatkarki miały przed sobą trudne zadanie - dwukrotnie zmierzyć się z Brazylikami, które w ostatnich miesiącach prezentowały się nieco lepiej. Niestety, nasze zawodniczki przegrały oba spotkania.

Dramatyczny mecz drugiej drużyny

Brazylijki były lekkimi faworytkami, ale od samego początku pokazały, że nie zamierzają oddać łatwo zwycięstwa. W pierwszym secie obie drużyny grały bardzo wyrównane, ale to Amerykanki zdołały go wygrać 25:23. W drugim secie Polki poprawiły swoją grę i wygrały go dość przekonująco 25:18. Niestety, w trzecim secie nasze zawodniczki doświadczyły kompletnego załamania i przegrały go aż 25:15. Czwarty set przypominał nieco środowy mecz półfinałowy Polaków z Amerykanami. Polki przegrały go 14:25, ale dzięki niesamowitemu zaangażowaniu walczyły o doprowadzenie do tie-breaka i im się udało.

1. Czy Polskie siatkarki wygrały mecz z Brazyjkami?

Nie, Polskie siatkarki przegrały oba mecze.