Data: 2024-08-09 21:58:50

Igrzyska olimpijskie Paryż 2024 na żywo w Eurosporcie!

Relacja na żywo z igrzysk olimpijskich Paryż 2024, najważniejsze wydarzenia i emocje z turnieju piłki nożnej oraz wyniki innych dyscyplin.

Piłka Nożna / 2024-08-09 21:58:50

Hiszpania wygrywa turniej piłki nożnej

Hiszpania imponuje na turnieju piłki nożnej na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024, zdobywając złoty medal. Młody zespół Hiszpanii, pełen utalentowanych zawodników, okazał się silniejszy od rywali.

Emocjonujący finał

Finał turnieju piłki nożnej na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024 był pełen emocji. Francuzi i Hiszpanie dali z siebie wszystko, pokazując wysoki poziom gry.

Najważniejsze chwile

W pierwszej połowie Francuzi zdobyli 1:0, ale Hiszpania szybko odpowiedziała, zdobywając dwie bramki. Na początku drugiej połowy Francuzi odrobili straty i doprowadzili do remisu 2:2. Ostatecznie to Hiszpania wygrała 5:3 w dogrywce i zdobyła złoty medal.

Podsumowanie turnieju

Igrzyska olimpijskie Paryż 2024 były pełne emocji i niezapomnianych momentów. Hiszpania wygrywa turniej piłki nożnej, a Soufiane Rahimi z Maroka zostaje królem strzelców. Transmisje z igrzysk można było śledzić na żywo w Eurosporcie.

1. Kto wygrał turniej piłki nożnej?

Hiszpania wygrała turniej piłki nożnej na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024.

2. Kto zdobył najwięcej goli na turnieju?

Soufiane Rahimi z Maroka zdobył najwięcej goli, aż 8, na turnieju piłki nożnej na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024.

3. Gdzie można było śledzić transmisje z igrzysk w Paryżu?

Transmisje z igrzysk olimpijskich Paryż 2024 można było śledzić na żywo w Eurosporcie oraz na żądanie na platformie Max.