Ręka Lewandowskiego podczas oficjalnego pożegnania Sergiego Roberto z FC Barcelona

Artykuł o kontuzji Lewandowskiego podczas ceremonii pożegnalnej Sergiego Roberto

Ręka Lewandowskiego podczas oficjalnego pożegnania Sergiego Roberto

Kontuzja Lewandowskiego

Wszyscy zobaczyli rękę Lewandowskiego podczas oficjalnego pożegnania Sergiego Roberto z FC Barcelona. Jest to jedno z ostatnich wydarzeń związanych z legendarnym Hiszpanem, który przez 18 lat występował w barwach katalońskiego klubu i w roli kapitana.

Okoliczności kontuzji

Kontuzja Lewandowskiego miała miejsce już w pierwszej połowie finałowego meczu Pucharu Gampera przeciwko AS Monaco, który FC Barcelona przegrała z wynikiem 0:3. Lewandowski, który miał duże problemy z przeciwnikami i sprawiał wrażenie zagubionego na boisku, został zmuszony do wcześniejszego opuszczenia murawy w 68. minucie.