Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 13:00

Czy Harry Kane zasili Bayern Monachium? Transfer do Bundesliga nie jest pewny

Kwestia transferu Harry'ego Kane'a do Bayernu Monachium wciąż pozostaje otwarta. Honorowy prezes bawarskiego klubu, Uli Hoeness, wyraził nadzieję na przejście Anglika do ich szeregów, ale władze Tottenhamu nie zamierzają ustąpić łatwo.

Piłka nożna - 17.07.2023, 13:00

Bayernu Monachium niepewny co do transferu Harry'ego Kane'a

Transfer Harry'ego Kane'a do Bayernu Monachium nadal wzbudza wiele spekulacji oraz emocji zarówno wśród fanów jak i władz klubowych. Honorowy prezes bawarskiego giganta, Uli Hoeness, wyraził swoje zainteresowanie pozyskaniem napastnika, jednak Tottenham nie zamierza ułatwić sprawy.

Tottenham stawia trudności w negocjacjach

Przedstawiciele klubu z Londynu prowadzą ostrożne rozmowy dotyczące transferu Kane'a. Prezydent Daniem Levy stosuje różne taktyki, aby zdobyć jak najwyższą kwotę za zawodnika, któremu w przyszłym sezonie kończy się kontrakt.

Anglik chce grać na międzynarodowej arenie

Harry Kane posiada ambicję zagrania na najwyższym poziomie europejskim. Przejście do Bayernu Monachium otworzyłoby przed nim możliwość występów w Ligi Mistrzów. Jednak, klub z Londynu nie będzie łatwo odpuścić swojego czołowego strzelca.

Bayern oferuje 80 mln euro plus bonusy

Bawarczycy są gotowi zapłacić za Kane'a atrakcyjną sumę pieniędzy, jednak nie wykluczają negocjacji w celu obniżenia kwoty transferu. Władze klubu nie zamierzają przepłacać za zawodnika, którego kontrakt wygasa w przyszłym roku.

Kane i Tottenham oczekują na zwieńczenie negocjacji

Harry Kane jest jeszcze związany umową z Tottenhamem, jednak nie ukrywa swoich aspiracji na grę dla innego zespołu. Trenujący go nowy szkoleniowiec, Ange Postecoglou, stara się utrzymać spokój wokół sytuacji napastnika oraz klubu.

Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com