Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 14:15

Kontrowersje wokół PZPN i reprezentacji Polski

Działania federacji oraz kontrowersje związane z działaniami reprezentacji Polski.

Piłka Nożna - 17.07.2023, 14:15

Kadra piłkarska pod ostrzałem krytyki

Reprezentacja Polski stała się przedmiotem wielu kontrowersji i negatywnych historii w ostatnich dniach. To nie tylko odbija się na reputacji samego polskiego związku piłki nożnej, ale przede wszystkim na wizerunku zawodników oraz selekcjonera Fernando Santosa.

Reprezentacja Polski a porażki eliminacyjne

Po trzech meczach eliminacji do Euro 2024, reprezentacja Polski posiada zaledwie trzy punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w grupie. Pomimo potencjalnie łatwej grupy eliminacyjnej, Polacy przegrali nie tylko z Czechami, ale także z drużyną Mołdawii, która znajduje się na niskim miejscu w rankingu FIFA.

Konflikty w sztabie reprezentacji

Ostatnio, pojawił się również konflikt między Grzegorzem Krychowiakiem - zawodnikiem reprezentacji Polski, a Jackiem Jaroszewskim - lekarzem kadry. Konflikt dotyczy oskarżeń o próbę przejęcia kontroli nad jedną ze spółek przez lekarza kadry oraz fizjoterapeutę Pawła Bambera.

Niezwykła obecność skazanego na meczu reprezentacji

Jednak największe poruszenie wśród kibiców wywołała informacja o obecności osoby skazanej za korupcję, Mirosława Stasiaka, na meczu reprezentacji Polski z Mołdawią. Sprawa ta wywołała kontrowersje i negatywne emocje nie tylko u sponsorów reprezentacji.

Kibice rozważają bojkot meczu z Wyspami Owczymi

W odpowiedzi na wiele negatywnych wydarzeń związanych z reprezentacją Polski, coraz więcej kibiców rozważa bojkot spotkania z drużyną Wysp Owczych. Powody takiego zachowania to m.in. brak prowadzenia dopingu przez kibiców oraz wysokie ceny biletów.

Koper - O. Ljubljana
Data: 22.07. 20:15
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.96
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.16%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com