Wpadek arbitrażowych - Real Madryt oskarża

Oficjalna telewizja Realu Madryt ujawnia błędy sędziów w meczu z Mallorcą

Piłka nożna / 2024-08-19 17:5:3

Kluczowe momenty w meczu

Artykuł wskazuje na kilka błędnie ocenionych momentów w meczu, które Real Madryt uważa za niesprawiedliwe.

Faul na Viniciusie

Na koniec pierwszej połowy Pablo Maffeo popełnił faul na Viniciusie, za który arbiter przyznał tylko żółtą kartkę, podczas gdy Real uważał, że powinien zostać ukarany czerwoną kartką.

Potencjalne zagranie ręką

W 91. minucie piłka trafiła w ramię Maffeo, które według Realu Madryt było wyciągnięte i zajmowało wolną przestrzeń. Klub uważa, że arbiter popełnił błąd, nie odgwizdując zagrania ręką.

Ocena sędziowania

Telewizja Realu Madryt regularnie ocenia sędziowanie po meczach. Jest to praktyka, którą klub wprowadził w zeszłym roku. Klub prezentuje własne spostrzeżenia i komentarze dotyczące sędziowskich decyzji.

Oczekiwania przed sezonem

Po awansie do finału Ligi Mistrzów, kibice Realu Madryt mają wysokie oczekiwania przed nowym sezonem La Liga.

Remis z Mallorcą

Real Madryt zremisował z Mallorcą 1:1 na inaugurację sezonu. Był to rozczarowujący rezultat dla klubu.

Poprawa gry

Niezależnie od sędziowskich decyzji, Real Madryt musi skoncentrować się na poprawie swojej gry, aby walczyć o tytuł mistrza Hiszpanii.

1. Dlaczego Real Madryt zarzucił sędziom popełnienie błędów?

Real Madryt uważa, że sędziowie źle ocenili kilka kluczowych momentów w meczu.

2. Jakie sytuacje były najbardziej kontrowersyjne według Realu Madryt?

Real Madryt uważa, że najbardziej kontrowersyjne były sytuacje z niesprawiedliwym przyznaniem tylko żółtej kartki za faul na Viniciusie oraz potencjalne zagranie ręką.

3. Czy telewizja Realu Madryt ocenia często sędziowanie?

Tak, telewizja Realu Madryt ocenia sędziowanie po każdym meczu.