Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 17:30

Jonas Vingegaard nie wystąpi w mistrzostwach świata - Powód decyzji

Nie będzie towarzyszył nam na szosowych mistrzostwach świata

Kolarstwo - 17.07.2023, 17:30

Jonas Vingegaard nie wystąpi w mistrzostwach świata - Powód decyzji

Informacja o nieobecności Jonasa Vingegaarda

Jak się okazuje, Jonas Vingegaard nie wystartuje w szosowych mistrzostwach świata, które odbędą się w dniach 3-13 sierpnia w Glasgow. Ekipa Jumbo-Visma podjęła decyzję o nieuczestnictwie Duńczyka ze względu na kolizję terminów z planami drużyny po Tour de France.

Dziewięciokrotnie nieobecny w mistrzostwach świata

Jonas Vingegaard już po raz dziewiąty z rzędu nie weźmie udziału w mistrzostwach świata. Podobna sytuacja miała miejsce także rok temu, kiedy to Duńczyk również zrezygnował z uczestnictwa w zawodach w Australii z uwagi na preferencje drużyny Jumbo-Visma.

Najsilniejszy zespół za rok?

Trener reprezentacji Danii Anders Lund zapewnił, że Jonas Vingegaard będzie gotów do startu w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Wtedy impreza odbędzie się w Szwajcarii, a Dania planuje wystawić najmocniejszy możliwy skład.

Jonas Vingegaard - jeden z najlepszych zawodników świata

Obecnie Jonas Vingegaard jest uznawany za jednego z najlepszych kolarzy na świecie. Ostatnio osiągał imponujące wyniki, zwyciężając w poprzedniej edycji Tour de France oraz prowadząc w tegorocznej Wielkiej Pętli. Duńczyk ma nadzieję utrzymać swoją pozycję lidera do końca rywalizacji.

Sotra - Brann 2
Data: 17.07. 18:30
Typ: Under 3.5
Kurs: 2.36
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 6.87%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com