Maks Kaśnikowski kontra Antoine Escoffier - rozgrywka na US Open 2024

Maks Kaśnikowski kontra Antoine Escoffier - najważniejszy mecz na US Open 2024

Tennis / 2024-08-22 21:9:26

Historia meczu

Maks Kaśnikowski i Antoine Escoffier zmierzą się ze sobą w jednym z najważniejszych meczów US Open 2024. Obaj tenisiści musieli przejść przez trudne kwalifikacje, aby zdobyć miejsce w drabince głównej turnieju.

Przebieg meczu

Mecz rozpoczął się od pewnego serwisu ze strony Maks Kaśnikowskiego, który zdołał przełamać Escoffiera, zdobywając przewagę 3:1. Polak prezentował wysoką formę i dobrze zmieniał strony boiska. Mimo kilku nerwowych momentów, zdołał utrzymać prowadzenie i wygrać pierwszego seta 6:4.

Druga odsłona meczu również należała do Kaśnikowskiego. Polak narzucił mocną presję na Francuza, zdobył breaka i pewnie utrzymał prowadzenie. Escoffier nie zamierzał jednak się poddawać i odrobił stratę. Ostatecznie set zakończył się tie-breakiem, w którym to polski zawodnik był lepszy i wygrał go 7-2.

Dalsze losy turnieju

Maks Kaśnikowski jest debiutantem w drabince głównej turnieju wielkoszlemowego. Jego udział w US Open stanowi ogromny sukces dla niego i pokazuje, że ma olbrzymi potencjał w tenisie. W dalszej części turnieju zawodnik zmierzy się z kolejnymi rywalami i będzie starał się osiągnąć jak najlepszy wynik.

1. Kto będzie grał w meczu Maks Kaśnikowski kontra Antoine Escoffier?

Maks Kaśnikowski kontra Antoine Escoffier.

2. Gdzie będzie można obejrzeć mecz Maks Kaśnikowski kontra Antoine Escoffier?

Na platformie Max.

3. Jaki jest ranking Maks Kaśnikowskiego?

193. miejsce w rankingu ATP.

4. Jaki jest ranking Antoine Escoffiera?

216. miejsce w rankingu ATP.

5. Czy Antoine Escoffier grał już kiedyś w drabince głównej turnieju wielkoszlemowego?

Nie, Antoine Escoffier jeszcze nigdy wcześniej nie zagrał w drabince głównej żadnego turnieju wielkoszlemowego.