Legia Warszawa awansowała do fazy ligowej Ligi Konferencji Europy

Informacje na temat awansu Legii Warszawa do fazy ligowej Ligi Konferencji Europy

Piłka Nożna / 2024-08-29 22:15:11

Legia wygrywa z Dritą i awansuje

W pierwszych minutach meczu fani Legii mogli doznać szoku, gdy Drita miała szansę na objęcie prowadzenia po stałym fragmencie gry. Rafał Augustyniak uratował jednak Legię, wybijając piłkę z linii bramkowej. Kolejne minuty należały do gości, którzy mogli objąć prowadzenie, ale Paweł Wszołek fatalnie przestrzelił w dogodnej sytuacji.

Legia potrzebuje poprawy

Legii brakowało składnych akcji, a tempo meczu było bardzo wolne. Po przerwie sytuacja nie zmieniła się, a komentatorzy nie szczędzili krytyki. Jacek Laskowski ironizował, że żałuje, że nie wziął ze sobą krzyżóweczek, a Marcin Żewłakow zauważył, że Legia ma fatalny dzień w rozegraniu.

Mustafa przestrzelał okazję

Choć Legia miała okazję do zdobycia gola w drugiej połowie, to najbliżej zdobycia bramki byli gospodarze. Mustafa fatalnie przestrzelił piłkę będąc w polu karnym w 75. minucie. Trzy minuty później Rron Broja został wyrzucony za drugą żółtą kartkę, co osłabiło drużynę Dritę.

1. Czy Legia Warszawa awansowała do fazy ligowej Ligi Konferencji Europy?

Tak, Legia Warszawa wygrała 1:0 z drużyną Drita i awansowała do fazy ligowej Ligi Konferencji Europy.

2. Jaki był wynik meczu Legia Warszawa - Drita?

Legia Warszawa wygrała mecz z Dritą 1:0.

3. Jaki był poziom gry Legii Warszawa w meczu z Dritą?