Data: 2024-08-30 21:4:47

Rewelacyjna forma Coco Gauff na US Open 2024

Coco Gauff imponuje wynikami na US Open 2024, pokonując rywalki bez straty seta.

Tenis / 2024-08-30 21:4:47

Młoda Amerykanka bez większych problemów pokonała kolejne rywalki

20-letnia Coco Gauff, trzecia rakietą świata, kontynuuje swoją rewelacyjną formę na US Open 2024. Młoda Amerykanka bez większych problemów pokonała w kolejnych rundach Warwarę Graczową i Tatjanę Marię, nie tracąc przy tym ani jednego seta. Jej występ przyciągnął szczególną uwagę fanów tenisa, gdyż zmierzyła się z rozstawioną zawodniczką, Eliną Switoliną, półfinalistką tych zawodów w roku 2019.

Wygrywa drugi set i odzyskuje pewność siebie

Po przegraniu pierwszego seta z wynikiem 3:6, Coco Gauff szybko się pozbierała i odzyskała pewność siebie. W drugim secie wykorzystała break pointa i po zwycięskiej piłce setowej na 6:3, odetchnęła z ulgą.

Triumf w trzecim secie

Trzeci set należał do Coco Gauff od początku. Prowadząc 4:1, przełamała serwis Switoliny i pomimo prób obrony ze strony Ukrainki, Gauff ostatecznie triumfowała po trwającym dwie godziny i trzy minuty spotkaniu, wygrywając 6:3.

Kolejne emocjonujące starcie na US Open 2024

Niezależnie od wyniku pojedynku pomiędzy Amerykanką Emmą Navarro a Ukrainką Martą Kostiuk, Coco Gauff ma już zapewnione kolejne emocjonujące starcie na US Open 2024.

Młodość i talent Coco Gauff

Młodość i talent Coco Gauff są niezwykle imponujące. W wieku zaledwie 20 lat, jest już trzecią rakietą świata, a jej postępy na kortach są naprawdę imponujące. To, co Gauff osiąga na tym turnieju, jest dowodem na to, że mamy do czynienia z kolejną gwiazdą światowego tenisa. Jej styl gry, szybkość i umiejętność radzenia sobie z presją są godne podziwu.

Młodzi tenisiści w czołówce światowego tenisa

Coraz częściej młodzi tenisiści zyskują miejsce w czołówce światowego tenisa. Coco Gauff jest kolejnym przykładem wyjątkowego talentu, który z każdym turniejem się rozwija. Jej występ na US Open 2024 przynosi wiele radości i nadziei dla fanów tenisa na całym świecie. US Open 2024 obfituje w wiele niespodzianek i emocji, a udział Gauff tylko te emocje wzmacnia i sprawia, że turniej ten nabiera jeszcze większego znaczenia.

1. Jakie sukcesy odniosła Coco Gauff w US Open 2024?

Coco Gauff wygrała kolejne rundy bez straty seta i awansowała do czwartej rundy turnieju.

2. Jaka jest drabinka Coco Gauff w czwartej rundzie?

Drabinka Coco Gauff w czwartej rundzie zostanie wyłoniona z pojedynku pomiędzy Amerykanką Emmą Navarro a Ukrainką Martą Kostiuk.

3. Czy Coco Gauff jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie?

Tak, Coco Gauff jest aktualnie trzecią rakietą świata i jej postępy są naprawdę imponujące.