Data: 2024-09-01 20:0:27

Mecz pomiędzy Legią Warszawa a Motorem Lublin był pełen emocji i ciekawych sytuacji.

Mecz między Legią Warszawa a Motorem Lublin był pełen emocji i ciekawych sytuacji.

Piłka nożna / 2024-09-01 20:0:27

Legia Warszawa kontra Motor Lublin

Pierwszy gol dla gości

W dziewiątej minucie gola zdobyli goście. Sebastian Rudol wykorzystał rzut rożny i główką umieścił piłkę w długim rogu bramki Legii.

Pierwszy rzut karny dla Legii

Arbitrzy po przeanalizowaniu sytuacji w VAR zdecydowali, że faul na Luquinhasie miał miejsce na linii "szesnastki", co oznaczało rzut karny. Niestety dla Legii, Tomas Pekhart nie zdołał wykorzystać tego strzału, oddając słaby i przewidywalny strzał, który łatwo obronił Ivan Brkic.

Wyrównanie Legii

W 30. minucie nadszedł moment, w którym Legia wyrównała. Paweł Wszołek mocno uderzył z 15 metrów w kierunku bramki gości, a bramkarz nie zdołał złapać skaczącej piłki. Było 1:1, a trybuny znów zaczęły żyć emocjami.