Termalica Bruk-Bet Nieciecza nadal liderem I ligi

Termalica Bruk-Bet Nieciecza, beniaminek I ligi, kontynuuje fenomenalną serię, zdobywając 19 punktów w siedmiu pierwszych kolejkach.

Piłka Nożna / 2024-09-01 21:5:3

Kolejna wysoka wygrana dla Termaliki

Lider znów pokazał swoją moc. Termalica Bruk-Bet Nieciecza, beniaminek I ligi, kontynuuje fenomenalną serię, zdobywając 19 punktów w siedmiu pierwszych kolejkach. Taki rezultat pozwala drużynie prowadzić w tabeli przed ósmą serią gier. Niecieczanie są nie do zatrzymania, mając na koncie 22 bramki strzelone i tylko 4 stracone.

Wysoka porażka Stali Stalowa Wola

W ostatnim niedzielnym meczu drużyna Stali Stalowa Wola, która radzi sobie znacznie gorzej w tym sezonie, poniosła wysoką porażkę z liderującą Termalicą. Beniaminek nie dał żadnych szans gościom, zdobywając trzy bramki. Pierwsza bramka padła już w 24. minucie, gdy Kamil Zapolnik skutecznie główkował po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po przerwie, Arkadiusz Kasperkiewicz i Jakub Nowakowski również wpisali się na listę strzelców. Chociaż Stal Stalowa Wola nie znajduje się w najlepszej formie, warto docenić niesamowity bilans bramek Termaliki, która wyróżnia się nie tylko wynikami, ale również efektywnością.

Remis Kotwicy z Wisłą Kraków

W kolejkach I ligi z udziałem beniaminków grano również w meczach Kotwicy Kołobrzeg i Wisły Kraków oraz Pogoni Siedlce i Stali Rzeszów. Kotwica Kołobrzeg zdołała urwać punkty Wiśle Kraków, zatrzymując ich w remisie 1:1. Mecz był bardzo wyrównany, a goście mieli wiele okazji do zdobycia bramek. Jednak dzięki fantastycznej postawie bramkarza Kotwicy, Marka Kozioła, nie opuścili boiska z pustymi rękami. Niemniej jednak zespół Kraków może odczuwać pewien niedosyt, gdyż zaledwie w jednym z pięciu dotychczasowych spotkań udało im się odnieść zwycięstwo.

Remis Pogoni z Stalą

W meczu Pogoni Siedlce i Stali Rzeszów również nie brakowało emocji. Choć gościom udało się szybko zdobyć gola, to wyrównała Pogoń. Ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami, a Stal awansowała na drugie miejsce w tabeli.

Czołówka tabeli I ligi

Warto pochwalić się kolejnymi wynikami I ligi po ósmej serii gier. Poza Termalicą i Stalą Rzeszów, wysoko plasują się Wisła Płock, Górnik Łęczna i Miedź Legnica. Jednakże tabela jest wciąż otwarta, a wiele może się zmienić po kolejnych meczach.

Nadchodzące emocje

Niedzielne wyniki są tylko zapowiedzią kolejnej kolejki, która zostanie rozegrana po przerwie reprezentacyjnej. Na szczycie spotkają się Stal Rzeszów i Termalica Bruk-Bet Nieciecza, a emocje gwarantowane.

1. Czy Termalica Bruk-Bet Nieciecza jest liderem I ligi?

Tak, Termalica Bruk-Bet Nieciecza prowadzi w tabeli I ligi.

2. Ile bramek zdobyła Termalica Bruk-Bet Nieciecza w sezonie?

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zdobyła 22 bramki w siedmiu kolejkach.

3. Kto strzelił pierwszą bramkę w meczu Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stal Stalowa Wola?

Pierwszą bramkę w tym meczu strzelił Kamil Zapolnik.

4. Kto jeszcze zdobył bramki dla Termaliki w tym meczu?

Arkadiusz Kasperkiewicz i Jakub Nowakowski również wpisali się na listę strzelców.