Powrót do aktualnosci
Data: 17.07.2023, 22:20

Grzegorz Krychowiak blisko podpisania kontraktu w Abha Club

Polski pomocnik na krok od nowej przygody

Piłka nożna - Arabi Saudyjska, 17 lipca 2023

Grzegorz Krychowiak blisko podpisania kontraktu w Abha Club

Rodzina na swoim

Grzegorz Krychowiak jest obecnie bardzo blisko finalizacji swojego transferu do klubu Abha Club. Już w poniedziałek spotkał się osobiście z trenerem Czesławem Michniewiczem, co zostało potwierdzone przez byłego selekcjonera reprezentacji Polski na jego Instagramie. Media informują również o przeprowadzonych w poniedziałek testach medycznych, które pomocnik zaliczył pomyślnie.

Nowe wyzwanie

Grzegorz Krychowiak ostatnio występował w klubie Al-Shabab na zasadzie wypożyczenia. Teraz jednak jego umowa z tym klubem się skończyła i jest gotowy do rozpoczęcia nowej przygody w Abha Club. Ten transfer dla niego będzie ogromnym krokiem naprzód w karierze, pozwalającym mu rozwijać swój talent i zdobywać kolejne doświadczenie.

Wyjątkowe wsparcie

Abha Club to znany klub piłkarski w Arabii Saudyjskiej, a trenerem tej drużyny jest Czesław Michniewicz. Spotkanie pomiędzy Krychowiakiem a trenerem było niezwykle ważne dla obydwu stron, które ze wzajemnością się doceniają i wspierają. Warto dodać, że klub jeszcze oficjalnie nie ogłosił transferu polskiego pomocnika.

Arabska przygoda

Nowy sezon saudyjskiej ekstraklasy rozpocznie się 11 sierpnia, a Abha Club będzie miał okazję rywalizować z takimi potęgami jak Al-Nassr Cristiano Ronaldo czy Al-Ittihad. W najbliższym czasie prawdopodobnie dołączy do nich również Grzegorz Krychowiak, który chce stanowić o sile swojej nowej drużyny i odnosić kolejne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Grzegorz Krychowiak blisko podpisania kontraktu w Abha Club

U. Magdalena - America De Cali
Data: 23.07. 01:20
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.84
Sport: soccer
Kurs pobrany z STS
Przewaga nad bukmacherem: 4.53%
Kurs może ulec zmianie, grając będziesz zarabiał w długim terminie!

SportBC.com